Filmy promujące miasto

 • Twierdza Przemyśl

  Twierdza Przemyśl

  Prezentujemy film reklamowy "Twierdza Przemyśl' zrealizowany na zlecenie Urzędu Miejskiego w Przemyślu.
  Twierdza Przemyśl: http://www.przemysl.pl/turystyka/twierdza_przemysl/twierdza/
 • Przemyśl i okolice

  Przemyśl i okolice

  Przemyśl i okolice cz.1 (Przemysl and neighbourhood). Film z angielskimi napisami (english subtitle).
  Film przygotowali: Wojciech Nowakowski, Marek Januszewicz, Michał Łukaszyk, Marcin Granica, Roni Vsop przy współpracy Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki
  Wydawca: Wydział Kultury, Promocji i Turystyki UM w Przemyślu,
  Wersja oryginalna: DVD, czas trwania: 23 minuty.
 • Inwestycje Komunalne cz.1

  Inwestycje Komunalne cz.1

  Inwestycje Miejskie to program, w którym chcielibyśmy zaprezentować to co do tej pory udało się zrealizować w mieście Przemyślu. Sukcesywnie będziemy prezentować Państwu kolejne filmiki przedstawiające inwestycje miejskie.

  Realizacja: Rafał Porada
  Kancelaria Prezydenta Miasta
 • Przemyskie podziemia

  Przemyskie podziemia

  Fragment filmiku prezentującego przemyskie podziemia znajdujące się pod m.in. kamienicą Rynek 1. Filmik pochodzi z około 2002 r. Na bazie przemyskich podziemi i piwnic planowane jest stworzenie podziemnej trasy turystycznej. Realizacja filmu: Błażej Krajewski. O podziemiach opowiada: Jerzy Krużel
 • Przemyśl

  Przemyśl

  Przemyśl'2007
  Selected photographs from the site:
  http://tripsoverpoland.eu
 • Przemyski stok narciarski

  Przemyski stok narciarski

  Przemyski stok narciarski położony jest w bliskiej odległości od centrum miasta, na północno-zachodnim zboczu Góry Zniesienie i sąsiaduje bezpośrednio z zalesionym Parkiem Miejskim.

  Dwie kolejki krzesełkowe służą turystom także w sezonie letnim. W sezonie zimowym narciarze i snowboardziści mają do wyboru dwie trasy zjazdowe o łącznej długości ponad 1600 metrów i różnicy poziomów 110 metrów. Oferta przemyskiego stoku narciarskiego została wzbogacona o całoroczny tor saneczkowy o długości zjazdu ok. 350 metrów.

  Na szczycie stoku, znajduje się jedyny w Polsce wiadukt narciarski (nad ulicą Pasteura). Dla użytkowników na terenie stacji narciarskiej funkcjonują: restauracja (na szczycie stoku), wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, ski-serwis, szkółka narciarska (przy parkingu na stacji dolnej). Nad bezpieczeństwem narciarzy czuwają ratownicy Bieszczadzkiej Grupy GOPR oraz narciarskie patrole Straży Miejskiej.
  www.przemysl-stok.pl
  Trasy narciarskie są sztucznie oświetlone, naśnieżane oraz ratrakowane.
 • Park Miejski w Przemyślu cz.2

  Park Miejski w Przemyślu cz.2

  Park Miejski w Przemyślu urządzony został W 1842 roku na wzgórzu u podnóża Zamku Kazimierzowskiego. Niniejszy Film został przygotowany na zlecenie Urzędu Miejskiego w Przemyślu.
  Film w jakości HD
 • Park Miejski w Przemyślu cz.1

  Park Miejski w Przemyślu cz.1

  Park Miejski w Przemyślu urządzony został W 1842 roku na wzgórzu u podnóża Zamku Kazimierzowskiego. Niniejszy Film został przygotowany na zlecenie Urzędu Miejskiego w Przemyślu.
  Film w jakości HD.