Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Loyd] Centrum usług telemarketingowych
#1
Szansa na pracę dla 220 osób w Przemyślu

http://wiadomosci.onet.pl, 2014.10.15

W Prze­my­ślu ruszy Cen­trum Usług Biz­ne­so­wych Grupy Ka­pi­ta­ło­wej Loyd SA. W tym roku chce za­trud­nić 40 osób, do­ce­lo­wo 220.

- Cen­trum Loyda w na­szym mie­ście roz­pocz­nie dzia­łal­ność 17 li­sto­pada. Cie­szy­my się, bo to już na po­cząt­ku ozna­cza to kil­ka­dzie­siąt miejsc pracy - za­po­wia­da Ro­bert Choma, pre­zy­dent Prze­my­śla.


W skład grupy Loyd SA wcho­dzą czte­ry hol­din­gi, zaj­mu­ją­ce się różną dzia­łal­no­ścią. Loyd za­rzą­dza ho­te­la­mi, re­stau­ra­cja­mi, spra­wa­mi pra­cow­ni­czy­mi i re­kru­ta­cją, usłu­ga­mi out­so­ur­cin­go­wy­mi za­ple­cza ad­mi­ni­stra­cyj­ne­go biur. Pro­wa­dzi rów­nież usłu­gi te­le­mar­ke­tin­go­we z za­kre­su ob­słu­gi klien­ta, te­lew­spar­cia sprze­da­ży i badań ryn­ko­wych.

W Prze­my­ślu po­wsta­nie cen­trum usług te­le­mar­ke­tin­go­wych. Bę­dzie dzia­łać w gma­chu przy ul. 3 Maja 27, gdzie daw­niej mie­ści­ła się sie­dzi­ba TP SA.

- Po­szu­ku­je­my osób za­rów­no na sta­no­wi­ska kon­sul­tan­tów te­le­fo­nicz­nych, jak rów­nież li­de­rów ze­spo­łów sprze­da­żo­wych. Jedną z waż­niej­szych umie­jęt­no­ści, która może się stać głów­nym atu­tem pod­czas re­kru­ta­cji jest ko­mu­ni­ka­tyw­ność. Ide­al­nie znaj­dą się tutaj osoby, które lubią roz­ma­wiać i nie mają pro­ble­mów z na­wią­zy­wa­niem kon­tak­tów - mówi Ce­za­ry Le­wiń­ski, dyr. za­rzą­dza­ją­cy Sales Con­cept, spół­ki na­le­żą­cej do Loyd SA.


Mocna stro­ną kan­dy­da­ta bę­dzie rów­nież do­świad­cze­nie zwią­za­ne z księ­go­wo­ścią, sprze­da­żą lub ob­słu­gą klien­ta. Nie ozna­cza to, że osoby bez ta­kich umie­jęt­no­ści są na stra­co­nej po­zy­cji.

- Nie­od­łącz­nym ele­men­tem funk­cjo­no­wa­nia cen­trów usług biz­ne­so­wych są szko­le­nia in­ter­per­so­nal­ne, dzię­ki któ­rym nawet osoby po­cząt­ko­wo nie­śmia­łe, z cza­sem na­bie­ra­ją od­wa­gi i pew­no­ści sie­bie - do­da­je Le­wiń­ski.

Firma chce za­trud­niać miesz­kań­ców Prze­my­śla i oko­lic. Jed­nak, je­że­li będą kan­dy­da­ci z in­nych re­gio­nów, speł­nia­ją­cy wy­ma­ga­nia, to rów­nież mają szan­se na pracę.

- Bę­dzie­my pro­wa­dzić re­kru­ta­cję od­po­wie­dzial­ną spo­łecz­nie. Za­le­ży nam na ak­ty­wi­za­cji za­wo­do­wej osób nie­peł­no­spraw­nych, dłu­go­trwa­le bez­ro­bot­nych, uczą­cej się mło­dzie­ży oraz osób 50+, czyli w wieku po­wy­żej 50 lat - za­zna­cza Le­wiń­ski.

Spół­ka nie za­mie­rza po­prze­stać na Prze­my­ślu. Po­dob­ne cen­trum dzia­ła już w Kro­śnie. W dal­szych pla­nach są ko­lej­ne in­we­sty­cje na po­łu­dniu Pol­ski, m.​in. uru­cho­mie­nie 15 no­wych cen­trów. Każde z nich za­trud­ni mi­ni­mum 150 osób.
#2
Pewnie ! W pierwszej kolejności będą zatrudniani ludzie którzy w pośredniaku tułąją się od wielu lat...
W drugiej osoby niepełnosprawne - celem uzyskania "taniej siły roboczej" poprzez system dofinansowań z UP i UE.
Dalej młodzieży uczącej się - celem niepłacenia składek ZUS etc.

Osoby z programu 50+ za które płaci urząd pracy.

Jednym słowem - będzie to fabryka natrętnych "konsultantów" i "opiekunów klienta" dymających na trzy zmiany w tym kołchozie na śmieciowej umowie świątek piątek i w niedzielę...
Zbieranina dzieci , niepełnosprawnych i dziadków...
tymczasem w świetle tych informacji wykształceni zdrowi młodzi ludzie są dyskryminowani.....


Już ja wiem jak działa takie centrum i jak się tam pracuje.

Cytat:Bę­dzie­my pro­wa­dzić re­kru­ta­cję od­po­wie­dzial­ną spo­łecz­nie.
HAHAHAHAHA !

Rekrutacja odpowiedzialna społecznie to taka w której
za zatrudnieniem osoby przemawiają jej kwalifikacje...
... a nie idące za nią dotacje.


Cytat:Nie­od­łącz­nym ele­men­tem funk­cjo­no­wa­nia cen­trów usług biz­ne­so­wych są szko­le­nia in­ter­per­so­nal­ne, dzię­ki któ­rym nawet osoby po­cząt­ko­wo nie­śmia­łe, z cza­sem na­bie­ra­ją od­wa­gi i pew­no­ści sie­bie - do­da­je Le­wiń­ski.
Takie szkolenie polega na wręczeniu skryptu z gotowymi odpowiedziami Smile
Oraz.. jasnej informacji że "brak wyniku = brak pracy" Smile To jest motywacja !


Cytat:Mocna stro­ną kan­dy­da­ta bę­dzie rów­nież do­świad­cze­nie zwią­za­ne z księ­go­wo­ścią, sprze­da­żą lub ob­słu­gą klien­ta. Nie ozna­cza to, że osoby bez ta­kich umie­jęt­no­ści są na stra­co­nej po­zy­cji.
Oczywiście ! jeśli dostanę dotację na pracownika którego za darmochę mogę doić przez dwa lata... to pewnie że go zatrudnię.
Inna sprawa że "doświadczenie w sprzedaży" to nie jest "praca na stanowisku podawcy w sklepie"
nie mylić sprzedawcy z podawcą !.

I to wszystko za 5.5zł netto a godzinę ! Których oficjalnie spedza się w pracy 8 godzin pod czujnym okiem "salowego" albo "kwiatkowego"
ze skrupulatnie rozliczaną 14 minutową przerwą na obiad siku kupkę i kawkę.
#3
Kierowiec, a wytłumacz w czym wykształcona osoba niepełnosprawna jest gorsza od pełnosprawnej i tym samym zastanów się nad znaczeniem słowa dyskryminacja w kontekście Twojej wypowiedzi... Znasz się na wszystkim najlepiej wiec sobie poradzisz z tym zadaniem...
Twój tok rozumowania jest co najmniej dziwny, o ile nie idiotyczny w kwestii zatrudnienia...
Po to są dotacje właśnie aby wprowadzać na rynek pracy ludzi którzy od dłuższego czasu pozostają bezrobotni, są za starzy aby pracować na pewnych stanowiskach, bądź istnieją inne przesłanki, które uniemożliwiają tym ludziom podjęcie pracy...
#4
(15-10-2014, 17:07)??? napisał(a): Kierowiec, a wytłumacz w czym wykształcona osoba niepełnosprawna jest gorsza od pełnosprawnej i tym samym zastanów się nad znaczeniem słowa dyskryminacja w kontekście Twojej wypowiedzi... Znasz się na wszystkim najlepiej wiec sobie poradzisz z tym zadaniem...
Twój tok rozumowania jest co najmniej dziwny, o ile nie idiotyczny w kwestii zatrudnienia...
Po to są dotacje właśnie aby wprowadzać na rynek pracy ludzi którzy od dłuższego czasu pozostają bezrobotni, są za starzy aby pracować na pewnych stanowiskach, bądź istnieją inne przesłanki, które uniemożliwiają tym ludziom podjęcie pracy...

ale to jest kierowiec bombowiec więc nie ma co sie dziwić Smile)
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh
#5
Cytat:Kierowiec, a wytłumacz w czym wykształcona osoba niepełnosprawna jest gorsza od pełnosprawnej i tym samym zastanów się nad znaczeniem słowa dyskryminacja w kontekście Twojej wypowiedzi... Znasz się na wszystkim najlepiej wiec sobie poradzisz z tym zadaniem...
A GDZIE JA NAPISAŁEM ŻE JEST GORSZA ?!
Mało tego !
Niewykształcony niepełnosprawny jest lepszym pracownikiem niż wykształcony pełnosprawny ! Dlaczego? BO NIC NIE KOSZTUJE PRACODAWCY !


Cytat:Po to są dotacje właśnie aby wprowadzać na rynek pracy ludzi którzy od dłuższego czasu pozostają bezrobotni, są za starzy aby pracować na pewnych stanowiskach, bądź istnieją inne przesłanki, które uniemożliwiają tym ludziom podjęcie pracy...
Właśnie dlatego pracodawca chętniej zatrudni kogoś dla dotacji niż dla kwalifikacji w przypadku stanowiska na które owych nie potrzeba....
Bo "telemarketingu" uczy się ludzi w ciągu 3-4 dni szkolenia - i to bardzo łatwo i szybko.
A jeśli mamy do wyboru szkolenie osób za które mamy zapłacić - a szkolenie osób za które nic nie płacimy...
No ba.

W tym sensie DOTACJE dyskryminują osoby (nie urażając nikogo) młode , zdrowe , wykształcone... i bez doświadczenia.


Sensem mojej wypowiedzi było to że mając do wyboru osoby ot akich samych kwalifikacjach pracodawca wybierze tą na którą dostanie dotację. Proste.
Czy to pomaga bezrobotnym, niepełnosprawnym , 50+ w zdobyciu pracy ? - TAK !
W tym kraju najlepiej być nierobem z pierwszą grupą (np niedowład prawego pośladka - TAK ! Takie orzeczenia widziałem ! Ludzie tak kombinują żeby dostać robotę że nie macie pojęcia)
I wtedy każda robota twoja ! Smile

P.S. A już najlepiej to być czarnym żydem i gejem jednocześnie..... Smile Wtedy każda firma otwiera szeroko swoje drzwi Smile Bo przecież jak mnie nie przyjmą to mam co najmniej trzy powody żeby ich pozwać - rasizm, antysemityzm, homofobia Smile
#6
Kierowiec musisz uwierzyć mi na słowo, ale osobie niepelnosprawnej w Przemyślu wcale nie jest latwo dostac prace...
Akurat ja jestem osoba niepelnosprawna bez kombinacji i znajomosci, a pracy szukalem grubo ponad rok... Mało tego musiałem sobie ja sam poszukac bo Urzad nigdy nie mial dla mnie ofert, zawsze slyszalem ze nie posiadaja ofert pracy dla niepelnosprawnych z moimi kwalifikacjami i doswiadczeniem...
Dodam ze jestem pelnosprawny ruchowo i umyslowo...
Czasem lepiej byc mlodym, zdrowym bez doswiadczenia niz niepelnosprawnym z doswiadczeniem, to samo sie tyczy osob 50+ i ludzi dlugo bezrobotnych...
Wez pod uwage tez fakt ze osoba z 25 letnim doswiadczeniem ( mowa o osobach 50+) nie pojdzie do pracy za taka stawke jak mlodzik po szkole...
Wracajac do niepelnosprawnych, nie wiem czy jestes swiadom ile kryteriow musi spelnic pracodawca na rzecz niepelnosprawnego zanim dostanie dotacje, a jak ja juz dostanie to sa czeste kontrole i naprawde nie jest to takie slodkie... Poza tym pracodawca ktory nie zatrudnia osob z grupa musi placic dosc wysokie skladki na PFRON, dlatego lepiej oplaca sie ich zatrudniac, choc jednego czy dwoch, zamiast placic za darmo...
#7
Cytat:Wez pod uwage tez fakt ze osoba z 25 letnim doswiadczeniem ( mowa o osobach 50+) nie pojdzie do pracy za taka stawke jak mlodzik po szkole...
czyli woli siedzieć i pierdzieć w fotel za "0zł" niż ruszyć z niego tyłek i iść do pracy za 1500zł

Cytat:Wracajac do niepelnosprawnych, nie wiem czy jestes swiadom ile kryteriow musi spelnic pracodawca na rzecz niepelnosprawnego zanim dostanie dotacje, a jak ja juz dostanie to sa czeste kontrole i naprawde nie jest to takie slodkie... Poza tym pracodawca ktory nie zatrudnia osob z grupa musi placic dosc wysokie skladki na PFRON, dlatego lepiej oplaca sie ich zatrudniac, choc jednego czy dwoch, zamiast placic za darmo...
prawda , znam to z autopsji - otóż biurokracja w tym kraju powala na kolana i każe płakać nawet najsprytniejszym.
Nie mniej jednak - wiele jest ogłoszeń "zatrudnię z grupą inwalidzką" ale to przewaznie na ochroniarza itd.

Jeśli twoja "niepełnosprawność" (chociaż jak ruchowo i umysłowo nic ci nie dolega to nie wiem gdzie tu niepełnosprawność Wink ) nie przeszkadza ci w pracy , a dodatkowo jesteś specjalistą w jakiejś dziedzinie (np elektronikiem lub coś o podobnym charakterze "warsztatowym" ) to nie widzę powodu dla którego nie miałbyś aktywnie poszukiwać pracy.
Chyba że - najzwyklej w świecie ci się to nie opłaca Smile Jak wielu innym ludziom...



Abstrahując od meritum wątku:
Bezrobotny który dostaje 500zł zasiłku, 300zł dodatku mieszkaniowego, pomoc socjalną w naturze, dodatek celowy w wysokości 170zł, rodzinne na dzieci w wysokości 140zł..
Ma niespełna najniższą krajową za bycie bezużytecznym wrzodem na dupie społeczeństwa... Więc jaki ma on interes w podjęciu pracy za podobne pieniądze ?
#8
i am very happy.Returning to the disabled, I do not know how much are you aware of criteria must fulfill the employer for the benefit of a disabled before it gets subsidies, and as I already get it are frequent checks and really it is not so sweet ... In addition, the employer who does not employ people with the group must pay a fairly high premiums for PFRON, so better to employ them pays off in August, although one or two, rather than pay for free ...
Allmobilespec Brands:
voice &
huawei &
LG
#9
Cytat:employer who does not employ people with the group must pay a fairly high premiums for PFRON, so better to employ them pays off in August, although one or two, rather than pay for free ...
Indeed...

I to jest właśnie to o czym mówię.
Przepisy są beznadziejne. I w ogóle nie powinno być absolutnie żadnych programów pomocowych dla bezrobotnych pełno sprawnych... niepełnosprawnych, pracodawców pracowników itd.
Bo jedni płacą a inni się na tym bogacą.

"urzędnik żeby dać, choćby w dobrej wierze - drugie tyle bierze"
Sama obsługa programu PFRON kosztuje niemałe pieniądze...
Gdyby tych pieniędzy NIE ZABIERAĆ pracodawcom... byłoby inaczej bo skoro koszty prowadzenia działalności spadają... to można swoje usługi/produkty sprzedawać taniej...
A skoro taniej - to dotrzeć do większej ilości odbiorców czyli sprzedawać więcej...
Jeśli czegoś sprzedaje się więcej to pojawia się w "nazwijmy to obrocie" więcej pieniądza.... ludzie się w ten sposób bogacą.
A tymczasem:


Pracodawca płaci na "CEL"

Obsługą CELU zajmuje się specjalne "ciało"
które w związku z obsługą ... pochłania części pieniadzy zapłaconych przez pracodawcę.
W związku z powyższym finansowanie celu jest pomniejszone o... obsługę finansowania.

No bzdura totalna...

Tak jak z "ekologią" w miastach poniekąd związaną z paleniem drewnem, węglem itd...

Zabiera się kasiorę od ludzi (i firm) które są nieekologiczne....
Część kasy się przejada "obsługując projekt"
I resztę daje się tym samym ludziom żeby już nie truli... i mogli płacić mniej...
Dokładnie tyle - ile trzeba na utrzymanie "aparatu" do "obsługi projektu" Smile




Przykład kolejny.
Ja "Kierowiec" chce dać zarobić żulowi spod budki z piwem i mówie:
"Zarobisz u mnie 100 złotych - pomaluj mi ogrodzenie przed domem"
Żul się zgadza. Maluje ogrodzenie i ma z tego stówkę.
Proste i uczciwe prawda ? Żul zrobi z kasą co chce... przepije nie ważne..
Wyda te pieniądze albo schowa na gorsze czasy.
Tak czy siak - prędzej czy później ta stówka trafi do innej osoby która na tym tą stówkę zarobi...


Natomiast u nas wygląda to tak:
Idę pod budkę z piwem i wyszukuję najmniej nachmielonego żula.
Umawiam się z panem żulem na 100zł za pomalowanie płotu.
Ustalamy termin i zakres pracy - materiał i narzędzia kupuję ja - żul się zgadza i robimy biznes.
Ok.
Żul maluje...
W między czasie przychodzi do mnie urzędnik i mówi:
Proszę pana: pod budką z piwem stoi jeszcze 3 żuli którzy nie mają pracy.
Dlatego skoro pana stać na zatrudnienie żula do malowania płotu należy do każdych 100zł doliczyć
składkę na moją pensję - dzięki czemu znajdę im pracę !
Proszę bardzo .. żul dalej maluje płot i nie ma pojęcia że jego praca kosztuje mnie już 120zł a nie 100zł.
OK...
W między czasie przychodzi kolejny urzędnik i mówi:
" Proszę pana , jeśli żul zachlapie sobie oko farbą - nie będzie miał za co opłacić opieki medycznej!"
"Koniecznie musi pan żulowi wykupić ubezpieczenie ! Co będzie jak sobie zrobi krzywdę ?"
Ok...
malowanie płotu przez żula kosztuje mnie już 150zł...
A to jest jeszcze znośne... no trudno jakoś to będzie ...
Żul dalej maluje ze świadomością że kończąc uczciwie wykonaną pracę otrzyma umówione wynagrodzenie.
W między czasie przychodzi kolejny urzędnik i mówi że martwi się bardzo o przyszłość swoją i w/w żula..
Stąd pasowałoby odłożyć coś na czasy kiedy nie będzie w stanie malować już płotu.... tzw. emerytura..
Oraz oczywiście obsługa tej emerytury....
Praca żula kosztuje mnie już 170zł i powoli zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej by było jakbym sam sobie pomalował płot....
No ale że malowanie płotu kosztuje mnie 170zł i trwa 8 godzin.... a ja w osiem godzin mogę zarobić 200zł to jestem 30zł na tym do przodu.
Ok....
W między czasie przychodzi kolejny urzędnik który mówi że na rynku pracy występują także osoby niepełnosprawne które mają trudności ze znalezieniem pracy..
takim osobom trzeba pomagać !
Oczywiście się zgadzam i dorzucam do puli kolejne 20zł:
- 15zł na szkolenie i dotacje dla mnie samego żebym mógł zatrudniać niepełnosprawnych....
- 5zł dla urzędnika za organizację takowego szkolenia i wystawienie papieru o dumnym nagłówku "Kierowiec - firma przyjazna niepełnosprawnym"
dobra... malowanie płotu kosztuje mnie 190zł... jestem 10zł do przodu wciąż zarabiam...
Ale nie wziąłem pod uwagę jednego... skoro zarobiłem na całym tym interesie 10zł...
To trzeba się podzielić tymi pieniędzmi i oddać fiskusowi należną daninę...
Zostaje mi 8zł!
Cały czas do przodu !
Ale zaraz...
kto to wszystko wypełni ? Porobi przelewy ? Wyśle dokumenty.. rozliczy itd ?
No tak... księgowa za tą robotę weźmie 5zł....


Zostaje mi 3zł.... HEJ PANIE ŻULU ! ODDAWAJ TEN PĘDZEL I WON POD BUDKĘ Z PIWEM !
Zaraz zaraz ! Panie kierowiec - ja tu robotę robię - nie możesz mnie pan tak po prostu zwolnić...
Się rozliczymy teraz....
Dawaj pan moją stówkę....


Hmmm 100zł dla żula...
90zł dla aparatu.....
Razem 190zł...
tak nie będzie...
I wręczam żulowi 50zł...
ALE JAK TO PANIE ! UMAWIALIŚMY SIĘ NA 100ZŁ !


Tak Panie żulu...tak się umawialiśmy i dokładnie tyle pan zarobił malując u mnie płot....
- Tyle to jest ile ?!
- 100zł.... BRUTTO.
#10
Cytat:Docelowo 220 nowych miejsc pracy powstaje w Przemyślu - Robert Choma Prezydent Miasta podpisał porozumienie z Grupą Kapitałową LOYD S.A.

Nawet do 220 osób może znaleźć zatrudnienie w inwestycji realizowanej w Przemyślu. Centrum usług biznesowych Grupy Kapitałowej Loyd S.A znajdować się będzie w dawnym budynku Telekomunikacji Polskiej przy ul. 3 Maja 27. Zostanie otwarte 17 listopada. 31 października Prezydent Miasta Przemyśla Robert Choma oraz Prezes Zarządu LOYD S.A. Bartosz Kaczmarczyk reprezentujący inwestora parafowali porozumienie o współpracy.

Firma posiada już wiele analogicznych placówek, świadczących usługi z zakresu outsourcingowego wsparcia sprzedaży na terenie całej Polski. Sales Concept w swoim nowo otwartym punkcie planuje zatrudniać mieszkańców regionu, ze szczególnym uwzględnieniem osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy. To szansa dla długotrwale bezrobotnych, niepełnosprawnych oraz tych którzy, ukończyli 50 rok życia lub młodych nieposiadających wyższego wykształcenia.

- „Grupa Loyd S.A. realizuje projekt tworzenia centrów usług biznesowych w południowej części kraju. Centra działają już m.in. w Krakowie, Częstochowie czy Bytomiu. W pewnym momencie uznaliśmy, że ideę tę warto przeszczepić na teren mniejszych miast, gdyż tamtejsze potrzeby nie są wcale mniejsze, dodatkowo zainteresowanie samorządów taką współpracą jest większe. Stąd działamy już między innymi w Krośnie, Zawierciu oraz Myszkowie. W listopadzie ruszamy tutaj w Przemyślu.. Docelowo planujemy powołać 15 takich centrów. Każde z nich to przynajmniej 150 nowych miejsc pracy, które mogą być szansą dla osób zagrożonych wykluczeniem zawodowych, czy społecznym” – mówi Bartosz Kaczmarczyk, prezes zarządu Grupy Kapitałowej LOYD S.A. Inwestycje i Zarządzanie.

Inwestycja Grupy Kapitałowej LOYD S.A. otrzymała wsparcie ze strony władz samorządowych. Przedstawiciele miasta oraz reprezentanci inwestora parafowali porozumienie o współpracy. Benefitem dla miasta i regionu będzie prowadzenie rekrutacji poprzez kanały samorządu, to jest Powiatowy Urząd Pracy. Oznacza to, iż pierwszeństwo w zatrudnieniu będą miały osoby z regionu Przemyśla. Otwarcie centrum usług biznesowych poprzedzone będzie wytypowaniem kandydatów oraz przeprowadzeniem wymaganych do podjęcia pracy szkoleń.

„Jestem bardzo zadowolony, że mogliśmy współuczestniczyć w inwestycji Grupy Kapitałowej Loyd S.A. Cieszy nas fakt, że nasze miasto jest atrakcyjne dla inwestorów, przez co powstają nowe miejsca pracy. Podoba mi się także założenie operatora centrum usług, co do zatrudniania osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy. Niepełnosprawni, osoby 50+, długotrwale bezrobotni to osoby, które potrzebują pomocy przy wchodzeniu na rynek pracy. Inwestycja Grupy daje im możliwość zawodowej aktywizacji, takie miejsca są niezbędne w każdej gminie” – powiedział Prezydent Przemyśla Robert Choma

-„W przemyskim centrum usług będziemy potrzebować osób do pracy biurowej polegającej na świadczeniu usług z zakresu outsourcingowego wsparcia sprzedaży. Będzie to głównie praca z telefonem, bądź komputerem m.in. telerekrutacja, windykacja należności, pośrednictwo pracy, rejestracja itp. wymagać będzie znajomości podstawowych programów komputerowych oraz posługiwania się poprawną polszczyzną. Do końca roku chcemy zatrudnić 40 osób, a docelowo ok 220 pracowników” – wyjaśnia Cezary Lewiński, Dyrektor Zarządzający Sales Concept S.A.

Jednym z ważniejszych czynników determinujących pracę konsultanta w centrum i tym, co może stać się głównym atutem podczas rekrutacji na to stanowisko jest komunikatywność. Idealnie znajdują się tu osoby, które lubią rozmawiać i nie mają problemów z nawiązywaniem kontaktu. Mocną stroną kandydata jest również wcześniejsze doświadczenie związane z księgowością, sprzedażą, marketingiem lub obsługą klienta. Niemniej jednak, nieodłącznym elementem funkcjonowania centrów usług biznesowych są szkolenia interpersonalne, dzięki którym nawet osoby początkowo nieśmiałe z czasem nabierają odwagi i pewności siebie.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w centrum usług w Przemyślu mogą przesyłać dokumenty aplikacyjne na adres: praca@teleconcept.pl

O FIRMIE:

Sales Concept to profesjonalne usługi dla biznesu prowadzone pod marką Tele Concept. Łączy innowacyjne know-how z najnowszymi technologiami tele­in­for­ma­cyj­nymi. Ofe­ru­je roz­wią­za­nia z zakresu out­so­ur­cingu pro­ce­sów sprze­daży i mar­ke­tingu. Wspie­ra firmy dzia­ła­jące w bran­żach: finanso­wej, rekla­mo­wej, PR, wysył­ko­wej, roz­ryw­ko­wej, FMCG, kosme­tycz­nej, moto­ry­za­cyj­nej, wydawniczej. Spółka należy do Grupy Kapi­ta­ło­wej Loyd S.A. Inwe­sty­cje i Zarzą­dza­nie, która inwe­stuje w spółki pro­wa­dzące swoją dzia­łal­ność w branży HR, BPO oraz HoReCa.

***
Kontakt dla mediów:

Jakub Braziewicz
Unicorn Media
tel. +48 22 400 06 58
mob. +48 515 261 715
mail: j.braziewicz@unicornmedia.pl
http://www.unicornmedia.pl
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości