Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remonty kamienic, willi, budynków itp.
#41
Kazimierza Wielkiego 17 - elewacja frontowa po remoncie. Tylko ciekawe czemu parter pozostawiony tak jak był?

[Obrazek: 20100611e.jpg]

ps. sorry, ale zdjęcie "z biegu" komórką
#42
Starostwo Powiatowe w Przemyślu ogłosiło przetarg na wykonanie przebudowy pomieszczeń i wejść do budynku siedziby Powiatu Przemyskiego w Przemyślu na Placu Dominikańskim 3. Pomieszczenia zaadaptowane zostaną na funkcje biurowe. Budynek podlega ochronie konserwatorskiej na podstawie wpisu do rejestru zabytków pod numerem A-331.

http://www.przetargi.egospodarka.pl/1621...010_2.html
#43
Miasto ogłosiło przetarg na:

"Wymiana stolarki okiennej w budynku I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Słowackiego 21 w Przemyślu"

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie wymiany stolarki okiennej w ilości 103 szt. w budynku I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Słowackiego 21 w Przemyślu - zgodnie z dokumentacją projektową.

Projektowana stolarka: konstrukcja jednoramowa z drewna sosnowego klejonego warstwowo z pełnym odwzorowaniem stanu istniejącego zarówno co do wielkości, podziału i kolorów.

Termin składania ofert: do 06.07.2010 r.
Termin wykonania: do 30.09.2010 r.

fotki z dokumentacji przetargowej:
[Obrazek: pict0006i.jpg]

[Obrazek: pict0008nb.jpg]

[Obrazek: pict0009hh.jpg]

[Obrazek: pict0010bll.jpg]

[Obrazek: pict0011lx.jpg]

Szczegóły: http://www.przemysl.pl/bip/zamowienia_pu...13781.html
#44
Tak sobie spacerując dzisiaj po mieście zauważyłem, że trwają remonty kamienic przy Sanockiej 1, Sienkiewicza 19 oraz Królowej Jadwigi 6. Remonty w różnym stadium ale bliżej końca niż dalej.
Homo nulli coloris
#45
Ja natomiast na swoim spacerze zwróciłem jeszcze uwagę na remont bocznej elewacji klasztoru Sióstr Sercanek przy Sebastiana Pelczara, remont nawy bocznej i wschodniej elewacji w kościele salezjanów i remont kamienicy przy Grunwaldzkiej 1. Trwają też jakieś prace przy starej bożnicy na Pl. Konstytucji. Oby tak dalej! PozdrawiamSmile
#46
Panowie, dziękujemy za informacje, na pewno budynki, które wymieniliście zawrzemy w najnowszej fotorelacji.
#47
To może dodam jeszcze kamienice przy 3 maja 21. Remont już zakończono. Cieszy niezła jakość i kolor. Niestety tylko parter i tylna ściana.
#48
Wzięto się za remont słynnej bloko-kamienicy przy Franciszkańskiej. Może wreszcie przestanie straszyć?
Homo nulli coloris
#49
chodzi o Franciszkańską 8 - do remontu elewacja frontowa i fragmenty bocznych
#50
Tak dzisiaj mimochodem zauważyłem, że kamienica przy Kazimierzowskiej 8 jest już w trakcie remontu i przebudowy.
Homo nulli coloris




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości