Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remonty kamienic, willi, budynków itp.
#61
Tak mi dzisiaj wpadło w oko, że do remontu "poszła" kamienica przy Słowackiego 2.
Homo nulli coloris
#62
kamienica Śnigurskiego 2 po remoncie - fotka z Wieży Zegarowej:

[Obrazek: 86339626.jpg]
#63
Elewacja kamienicy Kazimierza Wielkiego 8 już bez rusztowań (prawie):

[Obrazek: p1050530.jpg]

[Obrazek: p1050531t.jpg]

[Obrazek: p1050533i.jpg]

[Obrazek: p1050534m.jpg]

[Obrazek: p1050535u.jpg]

[Obrazek: p1050536.jpg]
#64
Bardzo ładnie odnowili tę kamienicę!
Kolejne rusztowanie postawili przy kamienicy na ul. Dworskiego (nr ?) od strony ul. Tuwima (nieopodal tzw. "fica")
#65
(31-08-2010, 16:25)Żyku napisał(a): Elewacja kamienicy Kazimierza Wielkiego 8 już bez rusztowań (prawie):
Piękna, nieprawdaż? Gdyby tak wszystkie wyglądały.
Homo nulli coloris
#66
(31-08-2010, 16:40)PatricBateman napisał(a): Kolejne rusztowanie postawili przy kamienicy na ul. Dworskiego (nr ?)
Nr 19
Homo nulli coloris
#67
Ogłoszony został przetarg na wykonanie prac remontowo-konserwatorskich odcinka zabytkowych murów obronnych miasta Przemyśla (wpisanych do rejestru zabytków pod nr A-449) przy ul. Basztowej 14 (odcinek 7a) - zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym oraz programem prac konserwatorskich.

http://www.przemysl.pl/bip/zamowienia_pu...14374.html
#68
Przejeżdżając grunwaldzką zauważyłem rusztowanie przy kamienicy w której znajduje się min. pizzeria Gruby Benek
#69
(06-09-2010, 21:29)KoMpReSsOr napisał(a): Przejeżdżając grunwaldzką zauważyłem rusztowanie przy kamienicy w której znajduje się min. pizzeria Gruby Benek

Rozpoczyna się remont kamienicy Grunwaldzka 6.
W zeszłym roku wyremontowano elewację od podwórza, wymieniono stolarkę w częściach wspólnych na drewnianą, pomalowano dach, wyremontowano balkony oraz kominy ponad dachem.
W tym roku do wykonania został:
- remont balkonów od frontu,
- remont attyk,
- wymiana pozostałych okienek na strychu,
- remont elewacji zachodniej,
- remont elewacji południowej.

Inwestor: Wspólnota Mieszkaniowa Grunwaldzka 6
Dofinansowanie: Konserwator Zabytków
Projekt: mgr inż. arch. Grzegorz Malawski
Wykonawca: PGM Sp. z o.o.

Tak to ma wyglądać (skaner przejaskrawił kolory):

[Obrazek: zachodnia.jpg]

[Obrazek: poludniowa.jpg]
#70
A i w Rynku widziałem oblepioną rusztowaniami kamienicę przy wschodniej pierzei, numeru nie znam, 9 czy 10, ta obok muzeum.
Homo nulli coloris




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości