Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biedronka przy ul.Glazera?
#1
Przeglądając projekty firmy architektonicznej MWM Architekci rzucił mi się w oczy opracowany w ubiegłym roku projekt/koncepcja budynku handlowo-usługowego w Przemyślu przy ul.Glazera. Zresztą zobaczcie sami.

(Sorry za te malutkie zdjęcie ale tylko takie było dostępne Wink)

[Obrazek: biedronka_glazera.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#2
W ktorym niby miejscu miala by sie zmiescic przy glazera Biedronka ? Sad Chyba kogos fantazja poniosla Wink
#3
Przy ul Glazera są 2 niezagospodarowane działki. Pierwsza na przeciw internatu przy 2lo, druga jakieś 20 m niżej.
#4
Byc moze sie nie znam, ale obie sa za male aby wybudowac Biedronke wraz z cala infrastruktura, jedna ogranicza rozdzielnia osiedlowa, druga punkt gazownictwa od strony Goszczynskiego, wiec szczerze watpie aby udalo sie tam postawic pawilon Smile
#5
Wink 
[Obrazek: budynek-handlowo-uslugowy.jpg]
to faktycznie przypomina tereny naprzeciwko bursy II LO
#6
ale fajne Smile
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh
#7
Mnie też się podoba.
-diabeł tkwi w szczegółach-
#8
Wygląda mi to na działkę gdzie jest punkt gazownictwa, bo to vis a vis internatu jest stanowczo za mała.
#9
Wygląda na to, że będzie to "super" Biedronka, bo dwupoziomowa Big Grin Całkiem, całkiem to wygląda !!! Poczekamy, zobaczymy.
Pozdrawiam Smile
#10
Pytanie tylko komu to tam jest potrzebne ? Sam mieszkam na Rycerskim i nie widze potrzeby budowania tam Biedronki... Choc z drugiej strony, jak powstala by Biedronka to plac w koncu przestal by "straszyc" :/




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości