Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piaskowanie
#1
Potrzebuje wypiaskować ramę rowerową stalową i ewentualnie polakierować. Czasy gdy takie rzeczy robiłem przy pomocy szczotki drucianej i farby w sprayu już minęły, więc jeśli macie namiary na jakieś uczciwe warsztaty zajmujące się takimi rzeczami to byłbym wdzięczny. Może nie tylko mnie się to przyda.
-diabeł tkwi w szczegółach-
#2
Na ul. Zyblikiwicza jest zaklad montujacy szyby samochodowe i wiem ze tam swiadcza uslugi piaskowania i malowania piecowego owych felg, moze i rame tez zrobia, trzeba podjechac i zapytac Smile
#3
Nie świadczą....
Wywożą to do żurawicy Smile
#4
Nieważne gdzie wywożą, ważne że mogą mi coś takiego zrobić. Mam starą "ukrainę" i chce ją odpicować na miejski rowerek Big Grin
Dzięki za info!
-diabeł tkwi w szczegółach-
#5
Kierowiec moze i woza, ale gostek z Zurawicy niechetnie zajmuje sie drobnica od postronnych osob, wiec nie podawalem tego miejsca, poza tym po piaskowaniu trzeba pomalowac, wiec na Zyblikiewicza zrobia i jedno i drugie, a drodzy nie sa, robilem u nich felgi i nie pamietam dokladnie ile mnie to wyszlo, ale drogo nie bylo Smile
#6
Na ul. Mirosławskiego kiedys felgi piaskowałem po lewej stronie, nie wiem czy nadal jest tam zakład.


#7
Z ciekawości - jak to wygląda cenowo u nich ?
Ja za piaskowanie felg w żurawicy płaciłem po 10zł /szt
#8
Ja piaskowałem z 7 lat temu Wink cos "takiego" pojawilo sie na ogloszeniach przemysl pl nie znam nie mam opinii ale warto dodać, może ktoś kojarzy i więcej napisze >> KLIK Ogłoszenia <<


#9
Jak by ktoś potrzebował:
http://frp.com.pl/forum/showthread.php?t...9#pid25079

Na facebooku zawsze zamieszczamy wybrane prace.
Na miejscu na zakładzie non stop są elementy klientów, można przyjechać i ocenić jakość naszych prac!!

Pozdrawiam serdecznie!




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości