Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przemyśl i okolice - różne fotografie
#21
Świetne zdjęcia. Idealnie na zimową tapetę pulpitu Wink
#22
Widzę, że kolega black70 ma w posiadaniu taki sam sprzęt jak mój - to się chwali Big Grin
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#23
(08-12-2010, 12:50)tira-rira napisał(a): Widzę, że kolega black70 ma w posiadaniu taki sam sprzęt jak mój - to się chwali Big Grin

Mam go od ok. tygodnia Wink i jestem zadowolony. A jeszcze bardziej cieszy jeśli Wam podobają się moje fotki Smile
Zaznaczam, że nie były obrabiane cyfrowo w żadnym programie. No i oczywiście robione w manualu.

@Kostek - oczywiście można wykorzystać (tylko nie w celach komercyjnychWink Na pulpit jak najbardziej. Jak chcesz, to daj znać - to Ci podeślę w większym rozmiarze. Więcej fotek z tego wypadu znajdziesz w moim albumie: http://picasaweb.google.com/DJWITO/Zima#

Coś jeszcze: dzień wcześniej w tej samej okolicy

[Obrazek: DSC_0074.JPG]

[Obrazek: DSC_0078.JPG]

[Obrazek: DSC_0079.JPG]
Świątecznie:

[Obrazek: DSC_0220.JPG]

[Obrazek: DSC_0209.JPG]

Niestety, nie kupiłem jeszcze statywuSad
Więcej tu: http://picasaweb.google.com/DJWITO/PrzemyslByNight#
#24
(08-12-2010, 14:13)black70 napisał(a): Niestety, nie kupiłem jeszcze statywuSad
Właśnie zrobiłem sobie prezent Mikołajkowy i dziś albo jutro będę posiadaczem tego VELBON SHERPA 600R

A twoje fotki naprawdę zacne...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#25
Cytat:A twoje fotki naprawdę zacne...

Dzięki bardzo Blush

Ja przymierzam się do Velbon DF-60, bo już Mikołaj nie wyrobi Big Grin
#26
No to pyk...

[Obrazek: miasto_3_1.jpg]

[Obrazek: miasto_3_2.jpg]

[Obrazek: miasto_3_3.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#27
No widzę że dla hecy tego statywu sobie nie sprawiłeś Smile
Świetnie się prezentuje trzecia trasa!
Słitaśne fotki!
#28
no to jeszcze mały bonus

[Obrazek: sanowa.jpg]

...i specjalnie prześwietlone
[Obrazek: miasto.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#29
@ tira-rira - piękna panorama prawobrzeżnej części miasta, od kościółka do katedry, super; a pierwsze zdjęcie pokazuje jak wybudowanie Galerii Sanowej zmieniło Garbarze, można by rzec w iście w kosmicznym stylu: od czarnej dziury do supernovej.
Homo nulli coloris
#30
(21-12-2010, 5:00)Gała napisał(a): @ tira-rira - piękna panorama prawobrzeżnej części miasta, od kościółka do katedry, super
Zgadzam się!
Ale jeszcze ciut w lewo i złapałbyś moją chate Smile

(21-12-2010, 5:00)Gała napisał(a): a pierwsze zdjęcie pokazuje jak wybudowanie Galerii Sanowej zmieniło Garbarze, można by rzec w iście w kosmicznym stylu: od czarnej dziury do supernovej.
Do tego dojdzie jeszcze obwodnica z super mostem i Helios! Wtedy będzie ciekawie!




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości