Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z serwerem
#11
U mnie znowu sa problemy Sad
[Obrazek: zrzut.jpg]
#12
Wlasnie przed chwila bylo to samo.
#13
równiez o 12:10 miałem ten sam problem
#14
Może jutro będzie lepiej, wprowadziłem kolejną poprawkę.
Jedno jest pewne, długo na dotychczasowym hostingu nie zostaniemy.
Widzisz problem na stronie / forum? Proszę o wiadomość.
#15
Nie wiem jak inni, ale ja dzis wiecej razy nie moglem wejsc na forum niz moglem... caly czas komunikat... Sad
#16
Czy to wczesny ranek, czy późny wieczór, czy to samo południe, czy godzina duchów wchodząc na stronę FRP możesz być na 100 % pewny, że pojawi się powitalna informacja o zbyt przeciążonym serwerze.Mówiąc szczerze już mnie cholera bierze.Angry
Homo nulli coloris
#17
Dodatkowo ostatni nowy post jaki ja widzę jest z 7 lipca - czyżby od 5 dni nikt nic nie napisał na forum ?
#18
Niestety ale jeszcze trochę trzeba będzie się przemęczyć. Prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumiałość. Hosting mamy opłacony do października. Jak tylko skończy się umowa zmieniamy dostawcę jednocześnie zwiększając limity i problemy powinny zniknąć.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#19
Mieliśmy przejściowe problemy przy migracji na nowe serwery. Ale to już przeszłość, komunikaty o przeciążeniu już nie powinny się pojawiać.

Przepraszamy za tymczasowe niedogodności w dostępie do naszego forum.
Widzisz problem na stronie / forum? Proszę o wiadomość.
#20
Cieszę się, mam nadzieję, że nie jest to typowa "kiełbasa wyborcza".
Homo nulli coloris




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości