Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa przy ul. Krakowskiej
#1
Hej. Przy ul. Krakowskiej obok Stacji Kontroli POjazdów wylano płytę z betonu.
Czy to będzie może myjnia bezdotykowa ??
#2
Tak, myjnia
#3
[Obrazek: 992E1157-6A11-4A3E-9C6F-D3434FE67401_zpsqqkdoqkx.jpg]
#4
sorry że tak spytam, ale czy obecnie myjnia to taki dobry biznes ? Big Grin
#5
Aut ci u nas dostatek a myć gąbką się mało komu chce. Wielu ludzi uważa, że taka myjnia jest lepsza od automatycznej bo szczotki niszczą karoserię. A i ten biznes nie wymaga siedzenia 8 godzin w biurze Smile Nie trzeba zatrudniać pracowników i ponosić z tym związanych kosztów. Ewentualnie dla leniwych właścicieli umowa zlecenie dla kogoś kto raz dziennie/tygodniowo zrobi bilans i uzupełni płyny Smile Tak więc wydaje mi się, że to świetny biznes. Do tej myjni przy St. Augusta non stop są kolejki.
#6
(25-10-2014, 18:59)Argad napisał(a): Aut ci u nas dostatek a myć gąbką się mało komu chce. Wielu ludzi uważa, że taka myjnia jest lepsza od automatycznej bo szczotki niszczą karoserię. A i ten biznes nie wymaga siedzenia 8 godzin w biurze Smile Nie trzeba zatrudniać pracowników i ponosić z tym związanych kosztów. Ewentualnie dla leniwych właścicieli umowa zlecenie dla kogoś kto raz dziennie/tygodniowo zrobi bilans i uzupełni płyny Smile Tak więc wydaje mi się, że to świetny biznes. Do tej myjni przy St. Augusta non stop są kolejki.

To masz marne pojęcie o tym "biznesie" Smile
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh
#7
Myjnie są potrzebne, napędzają koniunkturę gospodarczą. Większość ich użytkowników nie potrafi z nich korzystać na czym korzystają blacharze i lakiernicy. Wciskają wodę z 2 cm prosto w szpary wypłukując konserwację i myślą, że bród leciWink
#8
Nie wiem dlaczemu ale czasami na augusta na tej myjni jak wrzucam 1 zł to ono wypada ;c Raz wypadło mi po auto do kratki a raz znalazlem takie 2 jednozłotówki XDDD
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh
#9
(25-10-2014, 21:54)RiceBoy napisał(a): Nie wiem dlaczemu ale czasami na augusta na tej myjni jak wrzucam 1 zł to ono wypada ;c Raz wypadło mi po auto do kratki a raz znalazlem takie 2 jednozłotówki XDDD

Wow, urzekła mnie twoja historia Confused
#10
TO jest jedna z niewielu inwestcji która nie wymaga zatrudniania personelu.....
A koszty pracy to najwyższe koszty prowadzenia działalności..
Myjnia przez 5 lat jest na gwarancji.. jak się coś zepsuje - nic cię to nie kosztuje.
Ty przez dwa lata nie płacisz podatków... (w dużym uproszeczeniu)
To najlepszy biznes jaki może się trafić .

Najdroższe w tym wszystkim to działka...
Więc jak masz tanio do kupienia 10 arów....
To inwestuj !




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości