Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przestrzeń publiczna
#31
Cytat:A nie uwazasz, ze np to miejsce lepiej by wygladalo, gdyby pomnik stal w miejscu blaszaka? Polozyc kostke, postawic kilka lawek, zadbac o zielen i ten skwer nabralby zupelnie innego charakteru. Pomnik nie rzucalby sie w oczy, mieszkancy byliby zadowoleni (forumowicze pewnie tez), bo okolica zrewitalizowana, a Zwiazek Sybirakow mialby swoj "monument". Wilk syty i owca cala.
Nie mam pojecia gdzie to jest - ale jeśli tam miałby stać ten pomnik . Jestem za.
Mam nadzieje że tak samo zarośnie i będzie tak samo "popularny" jak to miejsce.
#32
Nie lubię Krasińskiego, okolica jest tak brzydka, że się tam nie zapuszczam Smile Chyba ze do Ramzesa Big Grin ale to tylko kawałek Smile
#33
Widzę że coś mało "szlajacie" się po mieście skoro nie wiecie gdzie jest wspomniana wyżej budka.

[Obrazek: e7afa3c4d34f.jpg]

Miejsce pod pomnik może i dobre ale czy koniecznie trzeba gdzieś znaleźć takowe? Tą budę zrównałbym z ziemią jak kiedyś budkę MZK nad Sanem


#34
Zostawcie tę budkę. Ktoś spokojnie prowadzi sobie "biznes", zatrudnia ludzi, ma stałych klientów, a Wy chcecie zrównać z ziemią ten budyneczek żeby postawić tam pomnik. Bez przesady ! Miejsca zostały już wcześniej zasugerowane i uważam, że są właściwie. Teraz ruch należy do prezydenta (autora drażliwej lokalizacji pomnika), aby za zgodą radnych oraz środowiska, które zainicjowało powstanie pomnika zmienić usytuowanie na miejsce godne jego upamiętnienia.
#35
Miejsce na Krasińskiego to byl tylko przyklad, gdzie bez inwazji w otoczenie mozna wkomponowac taki pomnik. Takich miejsc jest wiecej. Zaniedbane, szare, kazdemu obojetne. Nawet jakby stanal tam pomnik, to tak nikt by nie zauwazyl. Trzeba pojsc na kompromis i zaproponowac jakas lokalizacje, ktore jest rowniez w centrum, ale w mniej eksponowanym miejscu. Wysylajac Zwiazek Sybirakow na Bakonczyce raczej wiele nie osiagniemy i skonczy sie tak, ze pomnik bedzie nad Sanem.

[Obrazek: podmostem1.JPG]
#36
Miasto się wyprze tłumacząc, że nie ma pieniędzy, proste Tongue
#37
Sprzedamy "ŁOLŁO" i będzie Smile
#38
http://www.radio.rzeszow.pl/informacje/i...ar-katynia
#39
Ja bym ogłosił przetarg na projekt pomnika i jego wykonanie...

Dam sobie uciąć rękę że będzie dużo taniej..
100 patyków za pomnik.... no chryste.
#40
(27-03-2014, 19:14)kierowiec napisał(a): Ja bym ogłosił przetarg na projekt pomnika i jego wykonanie...

Dam sobie uciąć rękę że będzie dużo taniej..
100 patyków za pomnik.... no chryste.

Pewnie ze złota będzie XD
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości