Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[INFORES] Osiedle INFIORE PARK
#21
Dziękuję. Będzie spore osiedle, muszę się tam wybrać.
Homo nulli coloris
#22
04.10.2014

[Obrazek: IMG_20141004_103917_resize.jpg]

[Obrazek: IMG_20141004_103935_resize.jpg]

...i widok z os.Warneńczyka
[Obrazek: IMG_2014100.jpg]

...a tutaj nowiutka nakładka bitumiczna na drodze dojazdowej do osiedla wykonana również w dniu dzisiejszym
[Obrazek: IMG_20141004_084244_resize.jpg]

[Obrazek: IMG_20141004_103741_resize.jpg]

[Obrazek: IMG_20141004_105125_resize.jpg]

[Obrazek: IMG_20141004_144827_resize.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#23
w końcu błota nie będzie Smile
Pray to your god, open your heart
Whatever you do, be afraid of the dark
Cover your eyes, the devil inside
One night of the hunter
One day I will get revenge
One night to remember
One day it'll all just end, oh
#24
(04-10-2014, 19:49)RiceBoy napisał(a): w końcu błota nie będzie Smile

Wreszcie ktoś pomyślał Exclamation Brawo Exclamation Big Grin

I parking podziemny nie będzie obłocony Exclamation

[Obrazek: 25aunq0.jpg]

[Obrazek: 1ie59k.jpg]
Pozdrawiam Smile
#25
Jak ty tam się znalazłeś Snoopy? Smile
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#26
Thumbs Up 
(09-10-2014, 9:35)tira-rira napisał(a): Jak ty tam się znalazłeś Snoopy? Smile

Na pewno mam dalej do budowy niż Ty Tongue, ale pogadałem z kierownikiem budowy i skorzystałem z jego uprzejmości Wink
A jeśli chodzi o drogę dojazdową, to chyba nie ma tam żadnej podbudowy, tylko asfalt wylano na gołą ziemię, bez przygotowania ?? Obym się mylił Exclamation

PS. Wielkie dzięki za każdą zrobioną fotkę z Twojego miejsca zamieszkania Big Grin
Pozdrawiam Smile
#27
10.11.2014

[Obrazek: IMG_20141110_135751.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#28
22.11.2014
[Obrazek: PANO_red.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#29
Tak się zastanawiam, jak to jest, że w ciągu ostatnich 20 lat liczba ludności miasta spadła o ponad 4 500, mamy bezrobocie na niesamowicie wysokim poziomie, a wciąż jest popyt na nowe mieszkania? Nie żeby mi przeszkadzało, że budują, bo wręcz przeciwnie Big Grin ale tak z czystej ciekawości się zastanawiam.
#30
(23-11-2014, 17:53)Argad napisał(a): Tak się zastanawiam, jak to jest, że w ciągu ostatnich 20 lat liczba ludności miasta spadła o ponad 4 500, mamy bezrobocie na niesamowicie wysokim poziomie, a wciąż jest popyt na nowe mieszkania? Nie żeby mi przeszkadzało, że budują, bo wręcz przeciwnie Big Grin ale tak z czystej ciekawości się zastanawiam.
Może po prostu prawdą jest, że żyjemy w przeludnionych mieszkaniach i pomimo spadającej liczby ludności ( w całej Polsce, nie tylko w P-ślu) ciągle wypada u nas dużo mniej statystycznych metrów mieszkania na głowę, niż w innych krajach Europy. Ludzie cisną sie w kamienicach, gdzie po wojnie z jednego mieszkania robiono cztery, albo w PRL-owskich blokach, gdzie taki "standard" planowano od początku. Myślę, że zapotrzebowanie na nowe mieszkania byłoby jeszcze większe...tylko nasze dochody nie pozwalają...




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości