Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[INFORES] Osiedle INFIORE PARK
Bardzo mi się podoba. Szkoda, że oddawane w ostatnich latach bloki innych deweloperów nawet w połowie nie dorównują architekturą.
wiecie może w którym miejscu ma powstać piąty blok w przyszłości na ul. Skorupki?
Na ulicy Skorupki już pierwsze łatanie dziur Wink
Osiedle zamknięte, ale... Czy ktoś wie czy powstanie parking od górnej strony wjazdu na teren osiedla ?? Teren jest odgrodzony, obecnie wywrotki przywożą tam zapasy ziemi... Pamiętam, że kiedyś był tego typu temat.
Tak będzie wyglądał kolejny budynek wielorodzinny na osiedlu INFIORE PARK. Budowa ma ruszyć sierpień/wrzesień.

[Obrazek: infiore_5.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
w którym miejscu ma powstać ??
Mniej więcej w miejscu zaznaczonym na żółto.

[Obrazek: INFIORE_5_LOKALIZACJA.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
...i jeszcze wizualka z innej strony...

[Obrazek: W2.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
http://infores-developer.pl/mieszkania/infiore-park-5/
i sprzedaż
https://przemysl.g-gk.com/sprzedaz/miesz...w-62-03-m2
Zacnie to wygląda Smile Ma ktoś jakieś rzuty mieszkań, bo znaleźć nie mogę?
Czy ktoś kupił już mieszkanie od tego dewelopera? Czy były jakieś problemy?
Szukam czegoś fajnego, na razie mam na oku Winne Ogrody, ale nie jestem do końca przekonana Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości