Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dział VIDEO
#1
wasze propozycje i uwagi co do filmów. Co chętnie by obejrzał turysta - tak aby po zobaczeniu filmiku chciał do nas przyjechać ?
Jeżeli jesteś autorem ciekawego filmiku o naszym mieście lub o wydarzeniu typu Barbarossa - pisz zamieścimy go w dziale video.
#2
To może ja zacznę. Nie jest to film o Przemyślu, ale jako ciekawostka warty obejrzenia. Teledysk zespołu MASKA do utworu "Boże". Wszystkie sceny zostały nagrane w Przemyślu (lipiec-sierpień 2006), ujęcia koncertowe pochodzą z koncertu zagranego przez Maskę na moje zaproszenie również w Przemyślu (2 lipca 2006). Autorem teledysku jest Michał Małek (Manson). W roli głównej wystąpił śp. Maniek. To piekny utwór, a scena końcowa teledysku nabrała znaczenia symbolicznego, po śmierci Maniusia.

Maska - teledysk "Boże" na youtube
#3
(28-10-2009, 10:26)Przemas napisał(a): Maska - teledysk "Boże" na youtube

No to jazda z nim na główną stronę Smile Fajny kawałek.
#4
Powyższy teledysk posiadam również w lepszej jakości niż ten, który zrzuciłem na youtube.

Jestem w posiadaniu również:
- filmiku z podziemi przemyskiego magistratu (mam go od 2002 roku, lecz nie pamiętam źródła, na filmie "opowiadaczem" jest pan J. Krużel) - format: mpeg, wielkość: około 200 mb, czas: około 20 minut
- dvd "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" - Przemyśl, październik 2007)
- dwóch filmów promocyjnych (dvd, czas: około 20 minut) o Przemyślu prezentowanych często w TV Polonia, pt. "Przemyśl - miasto wyjątkowe" i "Miasto turystyczne - Twierdza Przemyśl" (autorem obu jest znany i lubiany Wojciech Nowakowski). Jesli chodzi o te 2 ostatnie filmy to mam potwierdzoną zgodę na wykorzystanie ich na Waszym portalu - pismo z pozytywną odpowiedzią powinno trafić do Was w przyszłym tygodniu (pismo właśnie się piszeSmile
- oraz świetnego reportażu z rekonstrukcji historycznej pt. "Przemyśl - Wrzesiń 1939", którą organizowaliśmy w 2008 roku w Przemyślu (reportaż TV Trwam, dvd, około 20 minut)
#5
Dzięki Przeams, szczegóły ustalimy z Tobą na PW.
#6
Pogrzebałem troszkę w swoich archiwach i znalazłem fajną ciekawostkę:
filmik/wizualizację, którą projektowałem na pokaz laserowy, który prezentowaliśmy podczas mojego "Żegnaj lato na ro©k" - za pomocą kilku laserów na niebie prezentowane były różne obiekty/zabytki związane z Przemyślem.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości