Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plac św. Floriana
#1
Czy prawdą jest to co pisze wczorajsze ŻP, że miasto sprzedało rzeczony plac za milion PLN, jeśli tak to może ktoś wie co tam ten ktoś ma zamiar konkretnie budować?
Homo nulli coloris
#2
Plac napewno nie jest już miejski, ale za ile poszło to nie mam pojęcia ani komu. Ja tam tylko wiem że na ten rok UM kazał się zbytnio nie starać jeśli chodzi o porządek na tym placu i koszenie, bo to nie ich działka ;P Sprzedali już jakiś czas temu bo nie było przetargu na na wyżej wymienione czynności a takie rzeczy z racji zawodu monitoruje, odśnieżać również nie chcieli.


#3
Na rzeczonym "skwerku" powstanie najprawdopodobniej...













...myjnia samoobsługowa pięciostanowiskowa Undecided

http://www.przemysl.pl/bip/tablica_oglos...24858.html
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#4
Co za kretynizm.. :/

--

EDIT: Czy w tym miejscu plan przestrzenny dopuszcza lokalizację tego typu obiektów ?
#5
Nie wiem jak w tym momencie zareagować, bo nasuwają mi się skrajne emocje zarówno śmiech jak i rozpacz.
"2. Organem właściwym do wydania w/w pozwolenia jest Prezydent Miasta Przemyśla". Będzie kolejny mocny argument przeciwko kolejnej kadencji. Brawa należą się również dla mieszkańców, którzy protestowali przeciwko restauracji MC Donald i jej rzekomej uciążliwości. Myślę, że myjnia na pewno będzie wspaniałym sąsiadem.
#6
A okolicznym mieszkańcom, jak pamiętam, wadził McDonald
Homo nulli coloris
#7
Ktoś ma informacje na temat sprzedaży tej działki ? Temat przewinął się bez echa.
#8
Jej ale będe miał blisko ;P Szczerze to..doigrali się mieszkańcy zwłaszcza Ci którzy tak blokowali McDonalda teraz będą mieli myjnie zapewne 24h/7dni; huczenie, buczenie itd. Jest nadzieja, że uda sie to zablokować tak jak budowa stacji paliw na kopernika, pozwolenie środowiskowe też tam było wydane ale ostatecznie nie doszło do skutku. Działkę jak pamiętam sprzedano na wiosnę, ale bardzo "konspiracyjnie" bez echa i nikt nie wiedział komu. Miasto chce sprzedać jeszcze kilka kluczowych działek w centrum, ale o tym pewnie również dowiemy się po fakcie.


#9
Czyżby z tego powodu nikt nie wiedział, bo sprzedano ją znajomemu ? Smile
#10
(26-08-2013, 17:23)Hamster napisał(a): Nie dostanie gość pozwolenia. Okna przestają się sprzedawać Big Grin... niech sobie tą myjnię pod oknem zrobi na Paderewskiego...
Ta wypowiedż sugeruje kto będzie tym "myjkowym" czyżby zakład na strefie gospodarczej nie miał zamówień ?????




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości