Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa hotelu Collis * * *
#61
[Obrazek: kupi-dziake-i-nie-buduje-przypadek-nie-sdze.jpg]
#62
Póki co dalej cisza, Ostatni news na stronie http://hotelcollis.pl/ pochodzi z Listopada. Piszą o przełomie 2013 i 2014 roku, dziwne, chyba nie mieli w planie rozpoczynać prac ziemnych w zimie... Podejrzewacie, że ten cały szum to przykrywka, że ktoś połasił, się na działkę by zmienić jej przeznaczenie i wybudować tam chociażby dom? Nie wiem czy ktoś mógłby być do tego stopnia wyrafinowany aby stworzyć stronę i wbić tablicę informacyjną " tu powstanie hotel Collis", Jeśli chodzi o jakąkolwiek inną inwestycje niż hotel, to działka ta wcale nie jest taka atrakcyjna.
#63
Czekaj czekaj na małpim gaju też jest tablica ""Tu powstanie Galeria Przemyśl" myślę że tradycyjnym problemem są pieniązki, a właściwie ich brak.


#64
im blizej wyborow tym wiecej inwestycji zacznie sie realizowac heheh
Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!
#65
Chyba nie zadawaliby sobie tyle trudu by te działki zdobyć ale kto wie może to ściema
#66
(23-03-2014, 15:28)Hamster napisał(a): Nie wiem czy były już podawane te daty Wink

Data rozpoczęcia III kwartał 2014
Data zakończenia II kwartał 2017

Świetne info Smile
#67
http://regiodom.pl/oferta/dzialka-przemy...0291170446

bez komentarza[/align]
#68
...i po ptokach...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#69
Z każdą taką wiadomością co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że na forum powinien powstać nowy dział - inwestycje porzucone..
#70
(31-10-2014, 12:16)Kostek napisał(a): Z każdą taką wiadomością co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że na forum powinien powstać nowy dział - inwestycje porzucone..

Jakie porzucone? Gdzie ty w Przemyślu widzisz rozpoczętą i porzuconą inwestycję. Najlepiej załóż ranking wizualek bo niektórym tzw. inwestorom one najlepiej wychodzą.Big Grin
Homo nulli coloris




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości