Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa hotelu Collis * * *
#41
To co @Collis napisał, wczesniej niż przed 2014 łopaty tam nie wbiją więc nie spodziewaj się tu dynamicznego rozwoju wątku.


#42
o kurcze to źle doczytałem... myślałem o zakończeniu wtedy budowy Wink <marzenia> hehe
#43
Podczas niedzielnego spaceru zauważyłem tablicę informacyjną.
Cytat:Przeznaczenie: usługi hotelarskie, gastronomiczne, sportowo-rekreacyjne, handlowe i biurowe
Mam wrażenie, że to zachęta dla ewentualnych inwestorów a nie zapowiedź budowy hotelu.


Załączone pliki Miniatury
   
Cogito ergo sum!
#44
Zastanawiam się tylko jakim cudem hotel aspiruje na 3 gwiazdki ?
#45
A w czym problem? 3 gwiazdki to nie jest nie wiadomo jak wysoki standard.
#46
Zdziwiłbyś się... jakie warunki muszą być spełnione dla 3 gwiazdek... Wystarczy że nie ma postoju taxi a 5 kanałów w TV nie jest "poza usługą powszechnie dostępną" i już jest problem.
Wink Ten hotel ich nie spełnia... np nie ma postoju TAXI w promieniu 100 metrów... co go dyskwalifikuje jako 3 gwiazdki.
#47
Z całym szacunkiem, ale z wikipedii to każdy głupi potrafi potrafi wyciągnąć taką informację i nie potrzeba wtedy udawać fachowca od "gwiazdkowości" hoteli.

A ja tymczasem zachodzę w głowę, jak brak postoju taksówek może zdyskwalifikować hotel, który jeszcze nie istnieje???
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#48
(12-08-2013, 20:42)kierowiec napisał(a): Zdziwiłbyś się... jakie warunki muszą być spełnione dla 3 gwiazdek... Wystarczy że nie ma postoju taxi a 5 kanałów w TV nie jest "poza usługą powszechnie dostępną" i już jest problem.
Wink Ten hotel ich nie spełnia... np nie ma postoju TAXI w promieniu 100 metrów... co go dyskwalifikuje jako 3 gwiazdki.
Koleszko sprawdź najpierw , bo strasznie stare przepisy wygooglowałeś ,proszę bardzo http://www.e-hotelarstwo.com/branza/prawo_przepisy
#49
I w tym mommencie dziękuję za kulturalne wyprowadzenie mnie z błędu.
#50
A poza tym jeżeli w hotelu będzie ruch to postój taxi sam wyrośnie w pobliżu Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości