Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie dekady prezydentury Roberta Chomy
#11
Można? Można. Szkoda tylko, że trzeba było czekać na to dwa lata.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/art.../120829856

A tak swoją drogą to co z pracami przy zagospodarowaniu twierdzy? Czy coś w ogóle zacznie się w tym roku?
#12
Ja bym się chętnie przyjrzał wydatkom i rachunkom wystawionym za remonty kamienic w Przemyślu . A dokładniej to na co konkretnie są wydawane fundusze unijne w danych budynkach.
#13
Mój komentarz do wywiadu jakiego udzielił Robert Choma w ostatnim numerze Gazety Przemyskiej:

[Obrazek: a-wiec-mowisz-ze-walczysz-z-bezrobociem-...-pl-ffea00]
#14
Pani redaktor sprytnie sobie poradziła z zaczepkami w stylu " może Pani poda Mi jakieś dobre rozwiązanie" odpowiedz: " To nie moje zadanie Panie Prezydencie " . Nareszcie skończyło się podlizywanie i pojawiła się gazeta , która demonstruje nastroje społeczeństwa , która ma szansę interweniując zmuszać do poprawy . Jestem Pozytywnie zaskoczony !
#15
(22-09-2012, 1:29)maiczel napisał(a): Pani redaktor sprytnie sobie poradziła na zaczepki w stylu " może Pani poda Mi jakieś dobre rozwiązanie" odpowiedz: " To nie moje zadanie Panie Prezydencie " . Nareszcie skończyło się podlizywanie i pojawiła się gazeta , która demonstruje nastroje społeczeństwa , która ma szansę interweniując zmuszać do poprawy . Jestem Pozytywnie zaskoczony !
Prawie jak Monika Olejnik Smile
Widzisz problem na stronie / forum? Proszę o wiadomość.
#16
Jako podsumowanie "dekady" Chomy załącze grafikę wzrostu PKB w Polsce i jak Przemyskie na tle innych wypadło ?...
[Obrazek: 31583101514069743911151.jpg]



#17
Jeszcze Kilka lat temu można by powiedzieć że ten wykres jest mało wiarygodny , gdy ludzie dorabiali sobie na granicy (jedni mniej drudzy więcej ale był to zysk nie brany pod uwagę w statystykach) teraz z całym spokojem można powiedzieć , że ta zielona plamka to dzisiejsza sytuacja.
#18
To jak by nie było jesteśmy "zieloną wyspą" Big Grin
#19
Zaraz zaraz ale ja znalazłem drugą "zieloną wysepkę" w okolicach Szczecina Tongue
#20
(24-12-2012, 14:05)szeggy napisał(a): Jako podsumowanie "dekady" Chomy załącze grafikę wzrostu PKB w Polsce i jak Przemyskie na tle innych wypadło ?...

Szeggy, może mi wyjaśnisz, bo ja jestem w tych sprawach dyletantem, co ma jak piszesz "dekada" Chomy do wzrostu PKB w powiecie przemyskim. Gdyby to chodziło o samo miasto i porównanie z innymi miastami (oczywiście tej samej wielkości i podobnym potencjałem) to może ... A tak to widzę, że jest to "sztuka dla samej sztuki" czyli inaczej mówiąc niska chęć dokopania komuś?.
A tak po sprawdzeniu to ta grafika obrazuje wzrost PKB w powiatach, tak mi się zdaje, przemyskim, lubaczowskim, jarosławskim i przeworskim. Czy masz Chomę za jakiegoś nadstarostę nadzorującego teren byłego województwa przemyskiego?
Homo nulli coloris




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości