Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UWAGA WAŻNA INFORMACJA !!!
#1
Uwaga. Mamy trolla na forum. Można wejść w zakładkę UŻYTKOWNICY i wszystkie zbanowane osoby to jedna postać niejaki Marko81 vel Carlos vel Marco vel PLEMNIK vel Kiniu itd...(występuje też na P24 pod tym nickiem jak i Carlos1981). Mamy na to dowody. Wskazuje zresztą na to stylistyka głupawych postów w ich wykonaniu jak i kłopoty ze sformułowaniem więcej niż jednego zdania złożonego.

A teraz zdanie do samego oskarżonego:

Chłoptasiu - masz ponoć 28 lat a jesteś durny i niereformowalny i zachowujesz się gorzej niż mój sześcioletni syn, który przerasta cię inteligencją. Jeżeli masz problemy ze sobą - zgłoś się do lekarza - najlepiej dobrego psychiatry. To nie forum onetu, żebyś nam tu nasrywał swoimi debilnymi wypocinami. I wiedz, że pod jakim nickiem byś się nie ukrywał, twoje problemy ze skleceniem prostego zdania i trudności w czytaniu tekstu ze zrozumieniem zawsze cię zdradzą.

Tak - jest ostro, bo tak właśnie miało być...


P/S Nie dotyczy to wielgrzyma (jego automatyczny ban był wynikiem małych problemów technicznych)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#2
I dowód na to, że bany były jak najbardziej uzasadnione:

83.11.*** IP rejestracji: Zorbak
83.11.*** Ostatnio używał tego IP: Zorbak
83.11.*** Ostatnio używał tego IP: Kiniu
83.11.*** Ostatnio używał tego IP: MAM_TALENT
83.11.*** Ostatnio używał tego IP: Fazownik
83.11.*** Ostatnio używał tego IP: Marco
83.11.*** Ostatnio używał tego IP: Carlos

83.11.*** Post: RE: E.Leclerc zamiast Billi przez Kiniu
83.11.*** Post: RE: Galeria Sanowa przez Zorbak

// od admina
Wszystkie w/w IP tego gościa były identyczne, pokazanie ich całych nic nie wniesie do sprawy ponieważ użytkownik używa neostrady, niestety ta usługa przydziela adresy IP dynamicznie i ten adres może otrzymać także ktoś z porządnych forumowiczów, kto korzysta z usług tego dostawcy internetu.
#3
jeżeli to możliwe proponuję zbanować Jego IP tak aby nie miał możliwości rejestracji - w myśl zasady "Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
#4
Problem polega na tym, że ten koleś ma dynamiczne IP, co chwilę generuje mu nowy numer, więc ban IP nic nie da. W dalszym ciągu będę blokował każde kanto założone przez tego typa, aż mu sięw końcu znudzi.
#5
Na P24 też już zdążył się sklonować wielokrotnie...

Aha - durnowaty trollu o wielu tożsamościach - wiemy już jak wyglądasz Big Grin , nie myśl, że za kabelkiem jesteś incognito...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#6
Ciesze sie ze nie tylko ja mialem taki negatywny nastawienie do tego "trolla" szkoda ze na P24 jeszcze siedzi zamiast na jakims onecie sie mscic za spiecie w inkubatorze jakie mial po urodzeniu. Jak to konczy baca...Hej!
#7
Widać, że Marco nie odpuszcza. Nadal wymyśla przedziwne nazwy użytkownika i chce się popisać mądrym komentarzem. Człowieku zmądrzej !!!
#8
Na głupotę najlepsza jest ignorancja... Chcecie się pozbyć trolla? To go ignorujcie... Narobi bałaganu to fakt, ale mu się znudzi, gdy zobaczy, że nie ma tutaj czego szukać. Przetestowane przez mnie w wielu sytuacjach, na różnych serwisach. Niezawodne, wymaga jednak czasu i cierpliwości.

Dodatkowo można walczyć z nim w postaci usuwania kont itd... ale według mnie to jeszcze bardziej podsyca jego chęć zbliżenia się do tej społeczności.

Ewentualnie wiecznie blokować co świeższe IP i odblokowywać starsze.
"Moją Ojczyzną jest Świat, a Moją Religią czynienie Dobra"
#9
proponuję go namierzyć i zadzwonić do Jego mamy, sądząc po Jego postach taki człowiek nie może być zdolny do samodzielnej egzystencjiWink więc może mamy się przestraszyBig Grin
#10
Jeju mamy "Atak Klonów" Big Grin na forumBig Grin chyba nie odpuszcza
Czarnobyl, tutaj człowiek stworzył piekło...




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości