Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wirtualny spacer po Twierdzy Przemyśl
#1
Wirtualny spacer po Twierdzy Przemyśl

[Obrazek: 546370_408146359216772_100000642351764_1...4843_n.jpg]

www.twierdzaprzemysl.com

ZAPRASZAM!
#2
Strona jest świetna! Ostatnio zostałem poproszony o przesłanie linka do TP i ciężko było w necie znaleźć witrynę, która atrakcyjnie pokazuje forty, więc dobrze że ta luka została zapełniona Smile
#3
Tomek - jak zwykle chylę czoła za wykonane fotki. A takiej stronki brakowało...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#4
Świetny pomysł i jeszcze lepsze wykonanie. Gratuluję Smile

Mam jeszcze takie pytanko: czy z czasem strona będzie uzupełniania o inne forty z linii zewnętrznej i wewnętrznej ?
#5
kostek: tak, dojda foty "z lotu ptaka", jezyk angielski i niemiecki.

dzieki i pozdrawiam
#6
jeszcze powinien dojść rosyjski Smile w końcu Rosjanie też twierdzę okupowali Smile
#7
Jeśli mogę coś zaproponować, to dział z widokówkami i zdjęciami przedstawiającymi miasto oraz forty przed, w trakcie i po wojnie. Na YouTube są również filmy o twierdzy nakręcone w czasach kiedy toczono o nią boje. Może warto je również zamieścić na stronce. Im więcej takich 'smaczków' tym lepiej. Niewiele osób w ogóle ma pojęcie, że takie filmy są dostępne w sieci. Może nie jest ich jakoś strasznie dużo, ale jednak są i stanowią bardzo atrakcyjne źródło wiedzy o fortach i froncie wschodnim. Oprócz tego dodałbym jeszcze trasy rowerowe i piesze, a dla osób dzierżawiących fort 'pakiet +', czyli możliwość zamieszczenia dodatkowych informacji za 'symboliczną' opłatą Tongue (No co, dlaczego masz wszystko robić za 'Bóg zapłać?' Big Grin). Na stronie jest trochę tekstu, więc może jakaś IVONA by się przydała. Kiedy internauta oglądałby zdjęcia, On/Ona czytał/aby treść z danego działu.

To tak kilka moich pomysłów. Może niezbyt odkrywcze, ale coś mnie cisnęło żeby się nimi podzielić Tongue




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości