Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje o "mniejszych" inwestycjach
#31
Zgadzam się z Tobą Smile
#32
no to 5 Biedronka się otwiera Wink i są już nawet oferty pracy do niej :-)
#33
(09-04-2012, 14:27)manex napisał(a): no to 5 Biedronka się otwiera Wink i są już nawet oferty pracy do niej :-)

Co ty grasz w "zgaduj-zgadulę"? Jeśli powiedziałeś "a" to powiedz i "b". W jakim konkretnie rejonie miasta?
Homo nulli coloris
#34
a to myślałem że wszyscy wiedzą Big Grin na Lwowskiej w Blue Park na miejscu sklepu Chińczyka ma być Biedronka najwyżej tak głosi plotka no ale są oferty pracy na kasjerów i na kierownictwo a więc plotka chyba stanie się prawdą Smile najwyżej w konkurencji marketów wiadome było że tam ma być Biedronka
#35
Ostatnio jadąc krakowską na Monte Cassino zauważyłem, że po lewej stronie w miejscu gdzie kiedyś była stacja gazowa, zaczął się ruch. Są już fundamenty i początki ścian niewielkiego budynku. Nie wiem czy będzie tam stacja benzynowa? Wie ktoś coś na ten temat?
#36
O ile nie myli mnie mój sokoli wzrok trwa termomodernizacja szpitala wojewódzkiego (Monte Cassino).
#37
Włączają ogrzewanie ?
#38
Zdaje się, że nikt na forum o tym nie pisał.

Cytat:Nowoczesna fabryka w Woli Krzywieckiej

Do 50 miejsc pracy powstanie w nowej Fabryce Drewna Klejonego w Woli Krzywieckiej koło Przemyśla.

Fabryka ma na swoim koncie już kilka spektakularnych projektów między innymi drewnianą konstrukcje kopuły Bazyliki Miłosierdzia Bożego w Warszawie. Produkcja monumentalnych konstrukcji drewnianych oparta jest o najnowsze światowe technologie obróbki i sklejania drewna.

Fabryka jako pierwsza w Polsce zaczęła przygotowywać też moduły do budowy domów z drewna klejonego. Cały czas prowadzony jest też nabór chętnych do pracy, obecnie zatrudnionych jest 25 osób, ale właściciele planują podwoić tę liczbę.

Fabryka Drewna Klejonego jest własnością firmy Jurkiewicz i Wspólnicy. Wartość inwestycji, która została oddana niedawno do użytku wynosi 20 mln zł, z czego 4 mln 400 tys. to środki z dofinansowania unijnego.
Źródło: http://www.radio.rzeszow.pl/powiat-przem...C5%82uchaj
#39
Dziś sie dowiedzialem ze za niedlugo w Przemyslu ma powstac kolejny Media Expert. Wie ktos cos moze na ten temat, gdzie kiedy itd. ?
Przemyśl - Miasto Wyjątkowe!
#40
no rozmowy kwalifikacyjne od dwóch tygodni trwają Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości