Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozbudowa Nomi
#1
Nomi jako właściciel całego kompleksu : Nomi + careffour + inne
Postanowiło zwiększyć swoją konkurencyjność i powiększyło się o Euro AGD i RTV , aptęktę , salon play i inne sklepy rozmieszczone w mini pasażu obok careffoura , Na zapleczu sklepu postawiono konstrukcję stalową , Obecnie trwa wywóz gruzu pozostałego po posadzce ogródka sklepowego , prawdopodobnie w tę stronę market też się powiększy. Na razie nie dodam zdjęcia bo mam problemy z przejściówką SD . Pozdrawiam
#2
(14-01-2012, 21:12)maiczel napisał(a): Nomi jako właściciel całego kompleksu : Nomi + careffour + inne
Postanowiło zwiększyć swoją konkurencyjność i powiększyło się o Euro AGD i RTV , aptęktę , salon play i inne sklepy rozmieszczone w mini pasażu obok careffoura

niby kiedy - 10 lat temu?... jestem tam prawię codziennie, i w miejscu gdzie kiedyś były te sklepy, jest postawiona ściana ze sklejki i tabliczka 'przejścia nie ma' tak już od kilku dobrych miesięcy... AGD Euro RTV przeniosło się koło Leklerka (tak jest, napiszę po polsku!) Play do Sanowej, a apteka... nie pamiętam, ale kartka na niej widniała.
i właścicielem całego kompleksu nie jest Nomi, tylko Echo Investment - http://www.echo.com.pl/centra-handlowe/p...l/ch-echo/
#3
Racja Echo ale rozbudowuje się Nomi nieprawdaż ?
#4
Szczerze mówiąc myślałem że z uwagi na przebieg rur gazowych rozbudowa Nomi w kierunku ogródka jest niemożliwe. Ale cóż Smile
#5
Czy możecie mi powiedzieć dlaczego prace budowlane prowadzą w nocy nie dając mi w ten sposób spać ? :/
#6
Mówisz, że cię obudzili i musiałeś skrobnąć posta o 2 w nocy? Big Grin
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#7
widzisz bo tak wychodzi monotonność polaków
gdy robią coś w dzień to źle bo powinni robić w nocy, gdy robią w nocy to źle bo nie możesz spać ;-)
dlatego żebyś mógł narzekać to postanowili dokończyć prace w godzinach nocnych Wink
#8
Jakaś "lipa" z tą rozbudową. Otwarcie miało być już w czerwcu, w trakcie "sezonu", a tu już wrzesień.
#9
a jaki burdel w środkuWink nawet z pracownikiem Nomi szukaliśmy 10minutWink
#10
(06-09-2012, 8:34)tira-rira napisał(a): Mówisz, że cię obudzili i musiałeś skrobnąć posta o 2 w nocy? Big Grin

Hehe, nie Big Grin Ostatnimi czasy chodzę dość późno spać - wiesz egzaminy i takie tam Tongue

(06-09-2012, 8:47)manex napisał(a): widzisz bo tak wychodzi monotonność polaków
gdy robią coś w dzień to źle bo powinni robić w nocy, gdy robią w nocy to źle bo nie możesz spać ;-)
dlatego żebyś mógł narzekać to postanowili dokończyć prace w godzinach nocnych Wink

A czy ja się kiedyś żaliłem z tego powodu ? Nie!

Jakby Ci nap*erdalali o 2 w nocy młotem w stal, to też byś się wkurzył, więc opowiadaj jakiś dyrdymał o monotonności Polaków..





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości