Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Mniejsze" inwestycje drogowe
Batorego na odcinku Nestora-Jasińskiego wymaga generalnego remontu nawierzchni, może i podłoża również. Zrobili chodniki, ale to za mało.
"Przebudowę odcinka ulicy Bielskiego" przeprowadzi Zakład Drogowy Tadeusz Popek.

Niestety ta tzw. przebudowa obejmuje jedynie nawierzchnię chodnika z kostki brukowej betonowej na odcinku 360 m, a cała Bielskiego aż prosi się o nowy asfalt...
Wujku - nie musisz mi tego mówić. Jeżdżę Bielskiego praktycznie codziennie i nawierzchnia tej ulicy woła o pomstę do nieba. Łata na łacie, po zimie wypadają nowe dziury, które znowu trzeba łatać. Wg planów droga miała być remontowana już w 2014 roku ale plany jak to zwykle bywa wzięły w łeb. Dziwne, ponieważ ulica przecina kilka dużych osiedli.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
Nareszcie rozpoczął się remont ulicy Żeromskiego, wymieniają nawierzchnię chodnika.
Homo nulli coloris
No jeszcze ma ponoć zostać położona nowa nawierzchnia na jezdnię (obecnie rządzi tam dziurawa trylinka)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
Remont parkingu na Placu Rybim
http://zdm-przemysl.com/item,157,remont-...emyslu.htm

Można rzec: wreszcie!
Ten plac to tragedia...
Zgadzam się, że jest to potrzebna inwestycja i fajnie, że się ją w końcu realizuje, ale będzie to wymiana nawierzchni na kostkę betonową i poza nawierzchnią pewnie nic się tam nie zmieni... Teren ten jest bardzo reprezentacyjny i powinien zostać należycie zagospodarowany. Powinno zostać tam wszystko przebudowane, a turystom wysiadającym tam z autobusów powinien zapierać dech w piersiach. Aż mi się serce kraja patrząc na to, jak mogłyby być realizowane inwestycje w naszym mieście, a jak się to robi. To wszystko jest karygodne. Aż przykre jest to, że władza tutaj po prostu egzystuje z dnia na dzień, zamiast działać i nikt z tym nic nie robi.
(16-11-2017, 19:11)kapatunga333 napisał(a): Zgadzam się, że jest to potrzebna inwestycja i fajnie, że się ją w końcu realizuje, ale będzie to wymiana nawierzchni na kostkę betonową i poza nawierzchnią pewnie nic się tam nie zmieni... Teren ten jest bardzo reprezentacyjny i powinien zostać należycie zagospodarowany. Powinno zostać tam wszystko przebudowane, a turystom wysiadającym tam z autobusów powinien zapierać dech w piersiach. Aż mi się serce kraja patrząc na to, jak mogłyby być realizowane inwestycje w naszym mieście, a jak się to robi. To wszystko jest karygodne. Aż przykre jest to, że władza tutaj po prostu egzystuje z dnia na dzień, zamiast działać i nikt z tym nic nie robi.

Niestety prawda.
Fajnym rozwiązaniem mógłby być tam parking podziemny, a na górze jakiś zielony skwer z jakąś fajną fontanną. Współczesna wersja tego co było kiedyś obok, w miejscu muzeum.
Racja. Nie chcę narzekać że w Przemyślu nie mamy zieleni ale aż się prosi żeby w centrum zrobić jakiś fajny mówiąc w cudzysłowie nowoczesny skwer z dobrze zaplanowaną zielenią. Wiem że to na razie między bajki włożyć. Rozważyłbym też budowę jakiegoś wielo funkcyjnego budynku kulturalnego. Tylko że na to już chyba za późno. Kino powstało. Duża sala powiedzmy teatralno - symfoniczna może w mieście by się przydała. Juz teraz zdarza się nam gościć na zamku ciekawe wydarzenia. Myślę sobie że większa sala to tańsze bilety, więcej widzów i potencjalnych klientów na wieczorne "after party" w knajpach których jeszcze nie ma a może miałyby szansę powstać. Miejsce jest idealne.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości