Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Impreza na granicy
#11
Mam pytanie czy będzie można przekroczyć granice rowerem ???
#12
Prace trwają. Kolejny ciężki dzień. Wpadłem na chwilędo biura, za chwilę wracam tam spowrotem. Będzie super impreza! Bądźcie!

[Obrazek: 110901malhowice_g_karnas_011.jpg]
[Obrazek: 110901malhowice_g_karnas_014.jpg]
[Obrazek: 110901malhowice_g_karnas_021.jpg]
[Obrazek: 110901malhowice_g_karnas_022.jpg]
[Obrazek: 110901malhowice_g_karnas_026.jpg]
#13
Zorganizowanie tej imprezy oceniam b.wysoko.Osobiście byłem i po naszej stronie i w Niżankowicach.Może należało bardziej rozpropagować na Ukrainie
jak i u nas.Na osiedlowych tablicach powinne być afisze i dodatkowo mógł
krążyć pojazd z nagłośnieniem.Komunikacja miejska musiałaby być przygotowana na podstawienie dodatkowych autobusów.Wygląda na to,że
należy szukać okazji do organizowania takich spotkań.
(02-09-2011, 14:19)K0di napisał(a): Mam pytanie czy będzie można przekroczyć granice rowerem ???

Tak była taka możliwość Undecided
#14
Sa może jakies fotki tłumu ? jestem ciekaw czy dużo było ludzi ?
#15
Oficjalne fotki z imprezy znajdują się pod tym linkiem --> http://www.przemysl.pl/nasze_miasto/18000.html Niestety

Może to zdjęcie zaspokoi Twoją ciekawość Smile

[Obrazek: plik.html,9897,4]
#16
Tutaj to nie wygląda za tłocznie . No nic szkoda , że nie mogłem na żywo zobaczyć i przejechać się rowerem po ukrainie Sad
#17
Oj, mylisz się, bylo bardzo tłoczno, szczególnie ukraińska publiczność. Śmiem twierdzić, że to najlepsza impreza jaka kiedykolwiek u nas była:

[Obrazek: fot_G_Karnas_20106a.jpg]

[Obrazek: fot_G_Karnas_20221a.jpg]

[Obrazek: fot_G_Karnas_20428a.jpg]
#18
Przemas, możemy liczyć, że w przyszłym roku ta impreza ponownie odbędzie się w Malhowicach ?
#19
Ciężko mi teraz powiedzieć, chciałbym bardzo, bo to naprawdę wspaniałe wydarzenie, ale logistycznie i finansowo bardzo trudne do zrealizowania. Póki co walczę z donosami, skargami i pomówieniami po Finale PSN, Wincentiadzie i Dni Dobrosąsiedztwa. Takie imprezy dobrze by bylo planować już teraz, a nie na ostatnią chwilę, ale wszystko zależy od budżetu, polityki i jaka będzie wizja kultury na przyszły rok tych na górze.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości