Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa bikeparku w Przemyślu
#1
Witam !

Ostatnio z kolegą wpadliśmy na pomysł budowy małego bikeparku na obrzeżach miasta - dokładnie przy osiedlu Rosłońskiego. Jest tam kawałek leśnego terenu który jeśli chodzi o budownictwo - nie nadaje się do niczego ( jest w większości pochyły i podmokły ) i od lat nikt tam nie zagląda. Na miejsce do jazdy nadaje się idealnie - jest kilka pochyłości i strumień. Mamy dużo czasu, moglibyśmy już wpadać tam z łopatami, ale jest pewien problem - nie wiemy kto jest właścicielem tego terenu. Gdzie można się dowiedzieć, czyja to ,, działka " ? W geoportalu teren zaznaczony jest ,, 52/12 " .

Pozdrawiam
#2
Dzięki, w razie czego już wiemy gdzie iść Big Grin

Byłem przejść się po dalszej części tego terenu, ludzie z pobliskich domów zrobili sobie tam śmietnisko. Widać że od lat nikogo tam nie było. Nie sądzę żeby komuś przeszkadzało kilka ramp na odludziu, idziemy kopać Smile Jak wszystko będzie gotowe podrzucę kilka fotek.
#3
OoSmile Jeśli coś, to podjadę tam po południu i pooglądam sobie teren co i jakSmile Fajnie, że kolejne osoby się interesują tymBig Grin A jeśli chodzi o teren, to podam przykład z Zieleńca. Aby dostać pozwolenie od Lasów Państwowych na budowę trasy, chłopaki czekali grubych kilka lat. W Polsce to jest straszny problem z takimi pozwoleniami na budowę, bo urzędasy chyba myślą, że zaraz będzie przez nas syf itd. A tak wcale nie jest.
#4
Na razie nic tam ciekawego nie ma, przytargaliśmy 2 palety z czego z jednej zrobiliśmy mostek przez strumień a z drugiej powstanie pierwsza skocznia. może już dzisiaj. Podrzucę wieczorkiem fotki jak to miejsce wygląda. Duży plus to to, że nikt tego nie zniszczy, bo samo wejście jest dość mocno zakamuflowane krzakami, podejrzewam że mało osób wie o istnieniu tego placyku Big Grin
#5
Ciekawie się zapowiada... Smile
#6
Dzisiaj skończyliśmy mostek i prawie skończyliśmy pierwszą skocznię.

Wrzucam obiecane fotki. Sorry za jakość z kosiarki, nie miałem nic innego przy sobie Wink

[Obrazek: zdjcie0018t.jpg]
[Obrazek: zdjcie0025tw.jpg]
[Obrazek: zdjcie0026j.jpg]

Przez ten strumyk będzie skok Big Grin
[Obrazek: zdjcie0021s.jpg]

Jak macie jakieś pomysły piszcie, może uda się coś z tego zrobić
#7
Gadałem dzisiaj z kumplem z Lipowicy i doszliśmy do wniosku, że jak potrzebujecie pomocy to wpadlibyśmy pomóc coś tam kopać i razem coś pokminićSmile Tylko nie w tym tygodniu, bo on jeszcze ma małą kontuzję i chodzić zbytnio nie może, a ja troszkę z czasem stoję nie tak. Jak coś to możecie z naszej strony liczyć na pomocBig Grin
#8
Spoko, ja w środę wyjeżdżam i wracam 24, myślę że po tym terminie coś będzie można porobić Big Grin
#9
Dobra okejBig Grin My pewnie wtedy będziemy po zawodach w Iwoniczu, więc ochota na coś nowego będzie ogromna i robota będzie się palić w rękachBig Grin
#10
No i uderza nas polska rzeczywistość... Myśleliśmy że przyczepić może się ewentualnie właściciel, a tu przeszkodą okazali się lokalni żule. Usłyszeli pewnie że coś się dzieje, wpadli z psem i kazali wszystko rozwalić bo oni tam chcą mieć melinę. Mnie przy tym nie było, ale koledzy wzięli łopatę i poszli. Wcześniej zrobiliśmy pochylnię, ale wątpię żeby coś z niej zostało. Jutro wpadnę tam po młotek to dam znać.

Także jednym zdaniem ,,cały misterny plan wp.... "

Żyjcie Big Grin




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości