Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulica Bolesława Chrobrego
#1
Czy ktoś wie coś więcej o dokończeniu remontu tej ulicy.Na całej swej długości poza, mniej więcej, dwustumetrowym odcinkiem między ogródkami działkowymi a tarasem widokowym ma położoną nową nawierzchnię.Ten niewyremontowany odcinek wygląda strasznie ale nie chodzi o sam wygląd.Po ulicy tej jeździ sporo aut nie wyłączając autobusów komunikacji miejskiej a przejazd tym odcinkiem bardziej przypomina terenowy cross niż normalną miejską jazdę.
Homo nulli coloris
#2
Mam nadzieję, że ostatni niewyremontowany odcinek Chrobrego doczeka się remontu.Wczoraj gdzieś około 14-tej widziałem tam 2 facetów dokonujących pomiarów tego fragmentu ulicy.
Homo nulli coloris
#3
Może ktoś się orientuje czy miasto raczy w niedalekiej przyszłości zrobić ten krótki odcinek?
Często bywam w okolicy punktu widokowego i czasami można tam spotkać turystów zachwycających się pięknym położeniem naszego miasta (ostatnio widziałem niemieckojęzyczną grupę, która robiła sobie zdjęcia).
I jak sobie myślę, że za chwilę przejadą się ok. 200 metrami cudownie wyboistej drogi to przepełnia mnie stan wzmożonej irytacji.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości