Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Street View w Polsce! Zgłaszamy Przemyśl do plebiscytu
#11
@Barti - nie o to chodzi. Już sprawdziłem - na mojej operze nie odpali nowej wersji Google Maps. Jednakże na webkicie, fakt, można wybrać zdjęcia z danego okresu czasu.

Pozdrawiam
#12
Ciekawe czy zaktualizowali zdjęcia satelitarne. Kiedy nie odwiedzam widzę ruinę starej rzeźni zamiast Galerii Sanowej. Nie wiem jak wy ale ja jestem rozczarowany nowymi mapami google, zniknęło kilka ważnych dla mnie funkcji. Jest opcja powrotu do starego intefejsu, ale również usunięto część funkcji.
#13
Mapy Google są niestety bardzo nieaktualne. Tak jak piszesz maiczel - widoczne są dalej ruiny po starej rzeźni.

Ale nic straconego - jeśli chcecie mieć najbardziej aktualne (bodajże lato 2013) i w dodatku dobre jakościowo zdjęcia satelitarne Polski, to polecam GEOPORTAL 2. Jeśli przeszkadzać wam będą widoczne granice działek (kataster), to najeżdżacie myszką na okienko w prawym górnym rogu i z rozwijalnej listy wybieracie GEOPORTAL KRAJOWY a następnie klikacie w opcję ORTO

[Obrazek: geoportal2.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#14
Mam nadzieję, że już wkrótce Przemyśl będzie miał zaktualizowane mapy GSV - samochód Google jeździ dziś po naszym mieście.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości