Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Street View w Polsce! Zgłaszamy Przemyśl do plebiscytu
#1
Skoro można było z Monopoly, to czemu nie można by było pokazać Przemyśl całemu światu dzięki technologii Street View? Smile https://services.google.com/fb/forms/polska/
#2
Są inne strony tego typu. Można zobaczyć Kraków, Poznań, Warszawę i Wrocław http://www.norc.pl/street-view/
#3
Od dziś oficjalnie Przemyśl jest dostępny w Google Street View
klik
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#4
Super, szkoda tylko że zdjęcia z czasów budowy obwodnicy, no ale cóż, nie można mieć wszystkiego Big Grin
No i nie da się przespacerować Kraszewskiego. A szkoda bo chciałem zobaczyć czy moje auto pod szpakiem stoi, bo pod domem go nie było Big Grin
#5
Ja się załapałem Big Grin i mój złomek także... Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#6
Dziś przeglądając google street view zauważyłem, że zostały zaktualizowane zdjęcia. Już można "przespacerować" się obwodnicą. I dodano zdjęcia kilku ulic których nie było wcześniej. Zdjęcia z lipca 2013 Smile Można też obejrzeć starsze. Smile
#7
właśnie starszych zdjęć (z sierpnia 2012) nie można
#8
(10-05-2014, 11:22)PioDer napisał(a): właśnie starszych zdjęć (z sierpnia 2012) nie można

kliknij w zaznaczony obszar i będziesz mógł wybrać zdjęcia z 2012 roku
[Obrazek: gsw.jpg]
#9
nie mam nowego widoku i nie wiem jak (i czy można) włączyć.

Opera 12.16 linux
#10
A jak chciałeś "jechać" obwodnicą w 2012 roku skoro wtedy jej nie było.
To chyba jasne że nie da się przełączyć starszego widoku na obwodnicę.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości