Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Karmina
#91
Tia samosiewki wykosili i trawke ;D
#92
(21-06-2011, 16:12)szeggy napisał(a): Tia samosiewki wykosili i trawke ;D

Tak, pewnie żeby mandatu od Straży Miejskiej nie dostać Big Grin
#93
tez właśnie nas zaczął interesować ten sprzęt budowlany Big Grin z nudów w pracy czasem zerkamy czy koparki już pracują Big Grin
#94
Wlaśnie przed chwilą przejeżdżałem tamtędy i środek placu jest wykarczowany i zamieścili tabliczkę o treści: zakaz wysypywania śmieci i gruzu... i coś tam dalej jeszcze, ale dokładnie nie pamiętam.
#95
(22-06-2011, 17:48)spyDH napisał(a): Wlaśnie przed chwilą przejeżdżałem tamtędy i środek placu jest wykarczowany i zamieścili tabliczkę o treści: zakaz wysypywania śmieci i gruzu... i coś tam dalej jeszcze, ale dokładnie nie pamiętam.

Jeżeli przez "100 lat" nikt nie bał się niewykoszonej trawy to pewnie i dzisiaj nie będzie się bał. Jak budowali TESCO to też karczowali i wtedy każdy leciał z aparatem. Ja także. Nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd, bo dobro naszego miasta jet mi drogie jak każdemu z forum, co udokumentowałem paroma fotorelacjami. Co do inwestycji parę rzeczy obiło się o uszy, ale są to info nie sprawdzone, lecz z dobrych źródeł (sąsiedzkich do inwestycji). Jeżeli komuś zrobiłem nadzieję to sorry! Kryzys kryzysem, ale firmy "czasami" myślą globalnie i nie patrzą na chwilową koniunkturę. Biznes is biznes.
#96
i co, jest jakis ruch w tamtych okolicach?
#97
Tylko ruch wzrostowy trawy na tej niedawno karczowanej działceUndecided
#98
(16-07-2011, 18:37)mike21 napisał(a): i co, jest jakis ruch w tamtych okolicach?

Jak wynika z wypowiedzi p. prezydenta Chomy (czat z 6.07.) nie ma złożonych wniosków na budowę galerii handlowych w Przemyślu.
Homo nulli coloris
#99
Będąc dzisiaj w Tesco zauważyłem, że na terenie Karminy jest tabliczka z napisem "do sprzedania", wielkością działki i numerem telefonu. Nie wiem kiedy została zamontowana.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości