Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycja przy ul T. Zana
#1
Od kilku tygodni można zauważyć intensywne prace na zewnątrz tego obiektu (wczoraj i dzisiaj przywieziono kilkadziesiąt palet z krawężnikami) i w związku z tym moje pytanie brzmi: czy ktoś wie cokolwiek na temat przeznaczenia tej hali? Niegdyś były różne spekulacje, potem temat ucichł, teraz prace wznowiono ale wszystko owiane jest jakąś tajemnicą.

[Obrazek: 16823219302731351860.jpg]
#2
Zakladam watek narazie tutaj, bo nei zauwazylem faktu jego istnienia, ale pewności nei mam ;P

Pytam znajomych i jak narazie nikt nie wie co tam powstaje, objechalem calosc i tablicy informacyjnej rowneiz nie zauwazylem ;/ ale jak ktos wie gdzie jest to prosze o info to rowneiz ja sfotagrafuje Wink

Narazie trwa robienie drog dojazdowych, chodnikow i parkingu.

[Obrazek: dsc02934862618.jpg]

[Obrazek: dsc02924839885.jpg]

[Obrazek: dsc02954887925.jpg]

[Obrazek: dsc02984913167.jpg]
#3
Ja parę dni temu słyszałem że ma tam być kolejna Biedronka, ale nie potwierdzam tej zasłyszanej wiadomości...

W ogóle ta inwestycja owiana jest jakąś tajemniczością...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#4
(04-05-2011, 12:50)tira-rira napisał(a): Ja parę dni temu słyszałem że ma tam być kolejna Biedronka, ale nie potwierdzam tej zasłyszanej wiadomości...

W ogóle ta inwestycja owiana jest jakąś tajemniczością...

nie zaprzeczam aby była tam biedronka ale wydaje mi się że powstanie tam coś innego poza tym każda biedronka jest żółta (ale z drugiej strony to nie problem pomalować) więc pozostaje nam cierpliwie czekać

może to jest cicha budowa naszego kina 3D niee ,taki żarcik
[Obrazek: 51k8tl.gif]
#5
Ja słyszałem o hurtowni typu cash&carry.
#6
Ta kolorystyka podchodzi mi pod MediaMarkt, ale przecież już jest przy Lwowskiej..

Coś kiedyś słyszałem, że tam miała być podobno hurtownia BaćPolu. Ile w tym prawdy, ciężko powiedzieć..
#7
Ja jeszcze kiedyś słyszałem, że ma być tam sklep Altik, Artik czy coś w tym stylu. Słyszałem również, że Auchan... Było dużo różnych opcjiSmile
#8
A ja z kolei, że tam mają przenieść bazar Big Grin
#9
To jak ktos zlokalizuje tablice informacyjna budowy niech da cynk ;] Dla mnie moze tam byc B&W potrzeba mi nowa lampke ;D
#10
Tak szczerze to w tym obiekcie może być prawie wszystko... Jak będę tamtędy przejeżdżał (a zdarza mi się to dość często) to spróbuję kogoś zapytać co będzie się tam znajdować.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości