Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wspomnień czar
#1
Moi drodzy - jeśli macie jakieś fotki Przemyśla i okolic z dawnych lat z prywatnych zbiorów (nie dotyczy fotek z NAC i albumów o Przemyślu) - wrzucajcie je na forum...

A tymczasem na pierwszy ogień:

[Obrazek: fontanna_kopia.jpg]

[Obrazek: Jaz_kopia.jpg]

[Obrazek: tratwa_kopia.jpg]

Fotki pochodzą z prywatnych zbiorów mojego znajomego...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#2
Teraz ten bruk a właściwie chodnik nad Sanem jest mniej zarośniety niż wtedy czy mi sie wydaje ? tak czy siak powinny zostać poczynione jakieś kroki w celu oczyszczenia i umocnienia brzegów bo brzydko to wygląda w lecie zwłaszcza gdy jest nie wykoszone a połowa chodnika zanurzona jest w rzecznym mule , trudno tam pospacerować .
#3
Wyszperałem trzy fotki ze zbioru teściów

Początek lat '60
[Obrazek: photo_frp_01.jpg]

Prawdopodobnie rok 1981 - widać jak gęste korony miały lipy w Rynku...
[Obrazek: photo_frp_02.jpg]

A gdzie jest II LO?
[Obrazek: photo_frp_03.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#4
Znalazłem kiedyś u babci kilka pocztówek z lat 70:

...odsyłam do galerii mojego chomika Smile
http://chomikuj.pl/argad/Galeria/Przemy*...t*c3*b3wki

Znajduje się tam między innymi przepiękne zdjęcie rynku. Śmiało można powiedzieć ze za komuny było tam ładniej Smile
#5
Czy ma ktoś zdjęcia byłego stadionu Polonii przy sportowej?
#6
Witam
Poszukuję starych zdjęć (mniej więcej z lat 70-80) zapomnianej i średnio lubianej kamienicy przy ulicy Ratuszowej 10a, przy Rybim Placu. Bardzo proszę o pomoc Smile (myślę że każdy wie o którą chodzi, ale na wszelki wypadek dodaję załącznik)


Załączone pliki Miniatury
   




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości