Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foto-zagadka
#31
Ja tylko tak nieśmiało przypomnę, że tematem wątku są foto-zagadki.

Jak chcecie mogę wydzielić posty i założyć nowy wątek o zagadkach nie fotograficznych.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#32
Nie wiem czy trudne, ale zgadujcie (Kostek, Gała i Tira możecie się trochę wstrzymać z odpowiedzią Smile ):

[Obrazek: img48972.jpg]
#33
Hmm.. w tym przypadku serio nie wiem.. Huh
#34
Grzesiek, ja też nie wiedziałbym!
#35
Dopiero teraz zauważyłem, ze między innymi zostałem wywołany do tablicy!Odpowiadam: ten wspaniały smok zdobi kamienicę przy ulicy Smolki, bodajże 24.
Homo nulli coloris
#36
Hej Gała - mogliśmy dać się wykazać innym... a ty tak od razu...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#37
(07-02-2012, 13:48)Gała napisał(a): Dopiero teraz zauważyłem, ze między innymi zostałem wywołany do tablicy!Odpowiadam: ten wspaniały smok zdobi kamienicę przy ulicy Smolki, bodajże 24.


Dokładnie!
Sam byłem w szoku, bo nie spodziewałem się w Przemyślu tego typu zdobień.
#38
(07-02-2012, 13:53)tira-rira napisał(a): Hej Gała - mogliśmy dać się wykazać innym... a ty tak od razu...

Co od razu? Przecież mieli prawie dobę na wykazanie się.Trzeba było tak jak ja z samego rana przelecieć się po mieście, sprawdzić i odpisać.Smile
Homo nulli coloris
#39
Mam dla osób, które interesują się historią miasta taką mała zagadkę, w której nie tyle chodzi o odgadnięcie gdzie dana budowla się znajdowała, lecz o określenie co w tym miejscu stało przed wojną. Chodzi mi o skwerek między ulicami Chopina a Matejki. Znajdują się tam schody donikąd oraz jakiś niewielki postumencik. Jeśli ktoś orientuje się w historii tego miejsca, to prosiłbym o odpowiedź. Strasznie mnie ona ciekawi.

Dla osób, które dokładnie nie wiedzą o jakim miejscu mowa załączam foto:

[Obrazek: dsc02025m.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
#40
(05-07-2012, 15:49)Kostek napisał(a): Mam dla osób, które interesują się historią miasta taką mała zagadkę, w której nie tyle chodzi o odgadnięcie gdzie dana budowla się znajdowała, lecz o określenie co w tym miejscu stało przed wojną. Chodzi mi o skwerek między ulicami Chopina a Matejki. Znajdują się tam schody donikąd oraz jakiś niewielki postumencik. Jeśli ktoś orientuje się w historii tego miejsca, to prosiłbym o odpowiedź. Strasznie mnie ona ciekawi.
Dla osób, które dokładnie nie wiedzą o jakim miejscu mowa załączam foto:
[Obrazek: dsc02025m.jpg]
Uploaded with ImageShack.us

Nic nie stało, jest to po prostu ogród przynależny do willi (budynku) po prawej jeśli patrzysz z tego miejsca skąd robiono foto.A te schodki, itd to fragment architektury ogrodowej.
Homo nulli coloris




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości