Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie inwestycje są planowane w 2011 roku?
#1
Jakie ulice będą remontowane i przebudowywane, gdzie będą prowadzone prace nad budową kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej, które szkoły będą poddane termomodernizacji, czym będzie budowa trasy od Bramy Sanockiej Dolnej do Bramy Sanockiej?

Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w artykule Planowane inwestycje w Przemyślu w 2011 roku.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#2
Z inwestycji drogowych tylko trochę mniejszych dodałbym przebudowę ulicy Mogielnickiego i budowę łącznika Konopnicka-Brudzewskiego, do tego dokończenie remontu ulicy Przemysława plus budowa parkingu i tarasu, dokończenie remontu Ulicy Ofiar Katynia.
No i oczywiście budowa Heliosa, która mam nadzieję wypali!
#3
(07-01-2011, 12:22)PatricBateman napisał(a): Z inwestycji drogowych tylko trochę mniejszych dodałbym przebudowę ulicy Mogielnickiego i budowę łącznika Konopnicka-Brudzewskiego, do tego dokończenie remontu ulicy Przemysława plus budowa parkingu i tarasu, dokończenie remontu Ulicy Ofiar Katynia.
No i oczywiście budowa Heliosa, która mam nadzieję wypali!
mówisz - masz...Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#4
Lista inwestycji ciekawa, ale martwi brak rewitalizacji rynku. Czy wiadomo już czy przeszedł projekt o dofinansowanie?
#5
Dodałbym jeszcze budowę ścieżek rowerowych wraz z modernizacją wałów w ramach projektu "Błękitny San"(o ile mnie pamięć nie myli)
#6
Nie dostrzegłem tutaj remontu ul. Rosłońskiego... to jest jakieś nieporozumienie. Wiem, że droga osiedlowa, ale dojazdówka prawie 200 rodzin na osiedlu i w domach jednorodzinnych Tongue




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości