Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej
#1
Jakiś czas temu zakończyła się budowa nowej siedziby Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej w Przemyślu. Smile


Załączone pliki Miniatury
               
#2
Kuxer ulecz fotki - są za małe Smile
#3
właśnie nie mogę ich rozciągnąć, bo się ostrość psuje
#4
Niewiem Własnie poco oni kase tylko stracili na to muzeum ! przeciez pewnie tam nikt nie chodziSmile co najwyzej jakies wycieczki szkolne raz na jakis czas!
#5
(06-10-2009, 19:53)Carlos napisał(a): Niewiem Własnie poco oni kase tylko stracili na to muzeum ! przeciez pewnie tam nikt nie chodziSmile co najwyzej jakies wycieczki szkolne raz na jakis czas!


Carlos, czytałeś może opinie internautów o inwestycjach w Przemyślu ? Jeżeli nie, to powiem Ci, że pisali oni w podobnym tonie jak Ty o nowopowstałym muzeum. Taka krytyka niczego nie wnosi, lepiej będzie, gdy zaproponujesz w dziale "Problemy przemyskiej architektury" jak zagospodarować powierzchnię muzeum od strony ulicy Wałowej i parkingu z pomnikami. Ja mam pewien pomysł, a Ty ?
#6
Najlepiej jak by ten plac zagospodarowali na jakas resteuracje typu Mc donalds albo KFC Smile
#7
Hamster a co korzystasz moze z muzeum? lepiej na tym miejscu przydałaby sie bardziej opłacalna inwestycja Smile
#8
Wytłumacz nam nieoświeconym Marko, jaka to mogłaby być opłacalna inna inwestycja? KFC czy McShit?

Rozumiesz pojęcie - DOBRA INTELEKTUALNE?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#9
niekoniecznie akurat teraz chodziło mi o resteuracje takiego typuSmile ale bardziej cos ciekawszego gdzie ludzie mogli by chodzic czesciej niz do muzeumSmile
#10
Kiedyś słyszałem o tym (albo czytałem gdzieś, że w muzeum ma powstać audiowizualny (chyba tak to się nazywa) obraz Twierdzy Przemyśl. Czyli archiwalne filmy, dźwięki, przedmioty przedstawione w odpowiedniej kompozycji, by całość przedstawiała pewną fabułę lub scenariusz służący do oprowadzania wycieczek. itp.

I powiem tak: Byłem jakiś czas temu w Warszawie w Muzeum Powstania Warszawskiego. Mało tego, że miejsce miało swój klimat i można było wejść w inny świat, ale tylu ludzi co tam zobaczyłem (duża część z zagranicy) to w żadnym innym muzeum nie widziałem. Tak swoją drogą jakiego obcokajowca może interesować powstanie warszawskie? Może dla jakiś zapaleńców historyków.

Uważam, że jeżeli podobnie postąpiłoby się z naszym muzeum + dodatkowa promocja (twierdzę ma się tylko jedną w tej części europy/polski/regionu), mogłoby to w znaczący sposób poprawić rozwój miasta.
"Moją Ojczyzną jest Świat, a Moją Religią czynienie Dobra"




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości