Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle mieszkaniowe Wikana przy ul. Leszczyńskiego
#51
dla zainteresowanych. ruszyła sprzedaż:
https://przemysl.g-gk.com/sprzedaz/miesz...building=0
#52
Stan na dziś rano


Załączone pliki Miniatury
       
#53
Docelowo ma to wyglądać tak:

[Obrazek: slide_0.jpg]

Ciekawe czy są jakieś plany na względem dostępności komunikacyjnej tego miejsca. Mieszkań będzie około 350 więc nie oszukujmy się, jest to 350 samochodów. Zatłoczy się ta część miasta, dodatkowo daremny wyjazd z Łukasińskiego na Słowackiego.
-diabeł tkwi w szczegółach-
#54
(11-10-2018, 10:28)PatricBateman napisał(a): Docelowo ma to wyglądać tak:

[Obrazek: slide_0.jpg]

Ciekawe czy są jakieś plany na względem dostępności komunikacyjnej tego miejsca. Mieszkań będzie około 350 więc nie oszukujmy się, jest to 350 samochodów. Zatłoczy się ta część miasta, dodatkowo daremny wyjazd z Łukasińskiego na Słowackiego.
#55
Ot zwykłe blokowisko. Doskonale wpisujące się w architekturę "wielkiej płyty". Czyli - miało być pięknie a wyszło jak zwykle.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#56
Na początku miało być piękne osiedle a wyszło "blokowisko" z czasów komuny ...
#57
Paskudne !
#58
Dramat, aż odświeżałem stronę bo myślałem że to jakiś błąd.
#59
Niesamowite...u naszych zachodnich sąsiadów takie osiedla burzy się od początku wieku, a u nas, sto lat za wszystkimi, ktoś toto zaplanował i dopuścił do realizacji. Szok.
Jedyna nadzieja, że skończy się na jednym paskudnym bloczku, bo jakoś trudno mi uwierzyć, że ktoś będzie chciał kupować tam mieszkania....
#60
Lepsze takie, niż bloki w kształcie litery "U", które nagminnie buduje się w Krakowie. Na dolnych kondygnacjach część mieszkań w takich budynkach cierpi na permanentny brak słońca.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości