Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle mieszkaniowe Wikana przy ul. Leszczyńskiego
#31
Nie sztuką jest zrobić super ekstra modne osiedle na które nie będzie stać nikogo. Cena budowy to w dużej mierze cena metra. Nie wiem po ile będzie metr mieszkania, ale jeśli nie będzie za bardzo odbiegać od średniej przemyskiej, to sukces ma raczej murowany. I według mnie będzie to dobry stosunek ceny do wyglądu. Poza tym dochodzi jeszcze świetna lokalizacja, praktycznie bez porównania z powstałymi ostatnio budynkami mieszkalnymi.
-diabeł tkwi w szczegółach-
#32
O przepraszam - IN FIORE łącznie z moim osiedlem mają lepszą lokalizację. Do nas smog nie dochodzi ;-)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#33
Proszę: http://wikana.pl/przetarg_na_wybor_gener...65_34.html
#34
Sprawdzałem co tydzień ich stronę, no i w końcu jest info.
-diabeł tkwi w szczegółach-
#35
Wikana przedłużyła termin składania ofert do 13 lipca 2016r.
-diabeł tkwi w szczegółach-
#36
Póki co do Ciepełka systemowego się podpinają


Załączone pliki Miniatury
   
#37
Pojawiły się maszty:

[Obrazek: 67e7c701001c288958b077fd]

a na stronie MPEC znajduje się info że w bieżącym roku planują podłączyć ciepło do dwóch bloków: M1 i M2. Może w końcu ruszą z budową.
-diabeł tkwi w szczegółach-
#38
A co jak tam flagi Piotrusia Pana zawisną ? Wink Wikana nic na swoich stronach nie pisze. Nie wiem na co czekają - aż Infores im wszystkich klientów zgarnie.?
#39
Chyba coś ruszyło w temacie. Przejeżdżałem dzisiaj tamtędy i rozpoczęto jakieś wykopy (prawdopodobnie pod fundamenty).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#40
ta daaam
http://www.wikana.pl/pierwsze_efekty_pra...5_167.html




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości