Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizualizacje budynku usługowo- handlowego przy ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Przeczn
#1
Przedstawiamy wizualizacje budynku usługowo-handlowego, którego realizacja już niebawem powinna się rozpocząć. Zlokalizowany on będzie u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego i Przecznicy Wałowej.

Przeczytaj więcej: http://frp.com.pl/news-97-wizualizacje-b...lowej.html
#2
Informacja dość szokująca, nie ukrywam, jak dla mnie, pozytywnie. Kto jest inwestorem?

Wyobrażałem sobie w tym miejscu coś równającego pod "drugi austriacki boom budowlany", czyli wyższe okoliczne kamienice, a tu równa się wysokością pod te sąsiednie: jednopiętrową i budynek wyglądający na zaplecze. Ale nawiązanie jest perfekcyjne. Proszę o więcej informacji, bo nie słyszałem dotąd o planach dla tego miejsca.
#3
Wszystkie nowe informacje będą umieszczane w wątku znajdującym się na forum w inwestycjach planowanych. Inwestor jest z Przemyśla Smile
#4
To nie sa wizualizacje tylko elewacja- to tak na marginesie Wink Wizualizacje to calkiem cos innego :]
#5
Pięknie, wreszcie prawdziwa zabudowa tych luk. Jeszcze sporo takich by trzeba żeby nasze miasto miało normalny wygląd ale i może to dobry początek
#6
Brzydkie, nieproporcjonalne lukarny od ul. Kazimierza. Wielka niepasująca przeszklona fasada. Mam nadzieję że to nie styropianowe gzymsy. Monotonny parter. Przydałby się współczesny detal.
Od Wałowej dużo lepiej wygląda.

Ale to wygląda jeszcze lepiej. Poznań.
[Obrazek: 65053411.jpg]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości