Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Sanowa
#21
(21-10-2009, 13:33)Snoopy napisał(a):
(14-10-2009, 15:24)Kuxer napisał(a): widać, że już ją zamykająBig Grin

Zgadza się - od góry !!! Zauważyłem w dniu dzisiejszym, że część powierzchni, gdzie mieścić ma się Kaufland jest już przykryta dachem Big Grin Niestety nie mam fotki, ale zrobiłem kilka innych. Trwają prace ziemne wokół galerii !!!

[Obrazek: dsc00536eh.jpg]

[Obrazek: img6746v.jpg]

[Obrazek: dsc00534tp.jpg]
#22
Cytat:PA Nova planuje rozpocząć we wrześniu 2010 roku budowę galerii handlowej w Zamościu. Inwestycja jest szacowana na 120-140 mln zł. 20-proc. wzrost wyników spółki ma zostać utrzymany w przyszłym roku - poinformowała na środowym spotkaniu z dziennikarzami Ewa Bobkowska, prezes PA Novy.

"Na wiosnę będziemy składać wniosek o pozwolenie na budowę galerii handlowej w Zamościu, a we wrześniu planujemy rozpocząć budowę" - powiedziała Bobkowska.

Inwestycja o wartości 120-140 mln zł będzie finansowana ze środków własnych oraz kredytu bankowego.

W przyszłym roku PA Nova przeprowadzi emisję akcji, z której chce pozyskać 40-50 mln zł na wkład własny do zamojskiej inwestycji.

Pierwotnie emisja miała się odbyć pod koniec tego roku i być przeznaczona na dokończenie budowy galerii w Przemyślu.

"Mamy podpisany list intencyjny z bankiem i najdalej w listopadzie dostaniemy kredyt w wysokości 90 mln zł. Pozwoli to na dokończenie budowy galerii w Przemyślu" - powiedziała Bobkowska.

Otwarcie galerii w Przemyślu planowane jest we wrześniu lub październiku 2010 roku. Powierzchnia najmu będzie wynosić 21 tys. m kw.

"W tej chwili mamy podpisane umowy najmu na 70 proc. galerii. Do końca roku powinno to być 80-85 proc." - powiedziała prezes.


W IV kwartale 2009 roku spółka zakończy trzy inwestycje o łącznej wartości około 55 mln zł.

Na tych projektach, podobnie jak na innych tegorocznych inwestycjach, spółka planuje uzyskać 12-14 proc. marży netto.

Do tej pory PA Nova podpisała na przyszły rok umowy o wartości 97 mln zł.

"W umowach na 2010 rok mamy 97 mln zł, ale cały czas dzieje się coś nowego" - powiedziała Bobkowska.

Spółka planuje utrzymać 20-proc. wzrost wyników w 2010 roku.

"Myślę, że tendencja wzrostu przychodów i zysku netto na poziomie 20 proc. powinna się utrzymać w przyszłym roku" - powiedziała.

W III kwartale PA Nova miała 32,69 mln zł skonsolidowanych przychodów, 1,73 mln zł EBIT i 1,56 mln zł zysku netto. Rok wcześniej spółka miała 23,87 mln zł przychodów, 0,19 mln zł EBIT i 0,46 mln zł zysku netto

źródło: http://www.portalspozywczy.pl
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#23
Oto kilka aktualnych zdjęć z budowy Galerii Sanowa Smile

[Obrazek: dsc00571t.jpg]

Trwają prace kanalizacyjno-drogowe przy ul. Brudzewskiego
[Obrazek: dsc00572p.jpg]

[Obrazek: dsc00574ay.jpg]

Przywożony jest piasek z cementem (tak mi się zdaje) do utwardzenia podłoża na parkingu
[Obrazek: dsc00573l.jpg]

Cała powierzchnia sklepu KAUFLAND została już przykryta dachem :apophys:
[Obrazek: dsc00575y.jpg]

Stawiane są szalunki do ścian od strony ul. Rzeźniczej (w głębi)
[Obrazek: dsc00576b.jpg]

Leżą już na kolumnach konstrukcje więźby dachowej
[Obrazek: dsc00578pl.jpg]

A tu przygotowywany jest szalunek od strony ul. Sanowej
[Obrazek: dsc00577l.jpg]
Pozdrawiam Smile
#24
Dobra robota Snoopy. Niedługo przykryją cała galerie i już tak nie będzie widać postępów. Big GrinBig Grin będziemy musieli do środka wchodzić.
#25
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z budowy galerii Sanowa w GALERII FRP
#26
(14-11-2009, 16:45)Kostek napisał(a): Zapraszam do obejrzenia zdjęć z budowy galerii Sanowa w GALERII FRP

Właśnie miałem się tam wybrać w weekend, żeby popstrykać trochę fotek, ale uprzedziłeś mnie Wink Fajna fotorelacja !!! Dzięki Kostek za fotki !!! Widać, że otoczenie Galerii ciągle się zmienia na lepsze Big Grin, a sama Galeria przyjmuje powoli ostateczny kształt.
Pozdrawiam Smile
#27
Obszedłem dzisiaj Sanową wokół, faktycznie robi wrażenie, szczególnie budowane dookoła niej drogi (ulice). Ktoś może wie coś bardziej konkretnego na temat przebicia nowej ulicy od Brudzewskiego do Konopnickiej? Wiadomo, że będzie, ale pytanie za 100 punktów, kiedy rozpoczną się prace przy budowie? A może budowa nowej ulicy jest związana (zależna) od budowy obwodnicy?
Homo nulli coloris
#28
Information 
Dawno nic nie było w temacie, dlatego postanowiłem zaglądnąć na teren budowy i zrobić małą fotorelację !!!

[Obrazek: dsc00673w.jpg]

[Obrazek: dsc00681.jpg]

[Obrazek: dsc00676b.jpg]

[Obrazek: dsc00677s.jpg]

[Obrazek: dsc00678fu.jpg]

[Obrazek: dsc00679k.jpg]

[Obrazek: dsc00680nq.jpg]

[Obrazek: dsc00681f.jpg]
Pozdrawiam Smile
#29
Snoopy, jak Twoje buty po fotorelacji ? Big Grin
#30
Tongue 
(02-12-2009, 1:56)Kostek napisał(a): Snoopy, jak Twoje buty po fotorelacji ? Big Grin

Trochę się pobrudziły błotem Undecided , ale co się nie robi dla dobra ogółu Wink . Mam nadzieję, że moje fotorelacje (raz mniejsze, raz większe) pozwolą zainteresowanym Przemyślakom (tym na miejscu, jak i tym poza Przemyślem) na baczne śledzenie zmian w naszym kochanym mieście.
Pozdrawiam Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości