Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka ręczna w Przemyślu
#21
Szczypiorniści Czuwaju Przemyśl świetnie radzą sobie w drugiej rundzie rozgrywek. Ostatnio wygrali m.in. z drugą w tabeli Gwardią Opole i znajdującą się do wczoraj na 9. miejscu ChKS Łódź.

Na dzień 2. kwietnia Czuwaj zajmuje 9. pozycję w tabeli, zaraz przed wspomnianym przeze mnie ChKSem Łódź. Do końca sezonu zostało tylko 3 kolejki. By być pewnym miejsca w I lidze w następnym sezonie, Czuwaj musi zająć co najmniej 10. lokatę. Są więc bardzo duże szanse, że nadzasański klub utrzyma się w rozgrywkach I ligi.

Pozdrawiam.
#22
(03-04-2011, 11:58)milk4 napisał(a): Szczypiorniści Czuwaju Przemyśl świetnie radzą sobie w drugiej rundzie rozgrywek. Ostatnio wygrali m.in. z drugą w tabeli Gwardią Opole i znajdującą się do wczoraj na 9. miejscu ChKS Łódź.

Na dzień 2. kwietnia Czuwaj zajmuje 9. pozycję w tabeli, zaraz przed wspomnianym przeze mnie ChKSem Łódź. Do końca sezonu zostało tylko 3 kolejki. By być pewnym miejsca w I lidze w następnym sezonie, Czuwaj musi zająć co najmniej 10. lokatę. Są więc bardzo duże szanse, że nadzasański klub utrzyma się w rozgrywkach I ligi.

Pozdrawiam.

najlepiej będzie jak utrzymają to miejsce które teraz wywalczyli czyli 9. ponieważ 10 miejsce gra baraże o utrzymanie w I-lidze a różnie to może być w tych barażach czasem może coś puść nie tak
kalkulując obecną sytuację Czuwaju wystarczy im tylko jeszcze jedno zwycięstwo aby utrzymać się na zapleczu ekstraklasy,lecz z drugiej strony można powalczyć o 8 miejsce , które jak myślę jest w naszym zasięgu licząc że politechnika przegra dwa mecze ,a Czuwaj wygra
wystarczy ,że "Harcerze" zrównają się punktami z graczami z Radomia to będą w tabeli jedno oczko wyżej ponieważ mają z nimi lepszy bilans meczowy (bramkowy)
[Obrazek: 51k8tl.gif]
#23
Teraz już wiadomo! Czuwaj POSiR Przemyśl zostaje w pierwszej lidze. Po ostatnio wygranym meczu z Bochnią i przegranej Łodzi oraz Chrzanowa nasi piłkarze ręczni zapewnili sobie dziewiąte miejsce, co skutkuje pewnym już utrzymaniem w lidze. Wielkie gratulacje!!
#24
prawdopodobnie Czuwaj przymierza nowego zawodnika z Ukrainy a mianowicie miałby być zmiennikiem Mateusza
[Obrazek: 51k8tl.gif]
#25
Cytat:Turniej pokoleniowy.
4 czerwca na Przemyskiej Hali Sportowej przy ul. Mickiewicza 30, odbędzie się Turniej Pokoleń w którym wezmą udział drużyny :
- Czuwaj Przemyśl – składający się z zawodników pochodzących z Przemyśla
- Czuwaj All - Stars – składający się zawodników przyjezdnych, grających w Przemyślu i dodatkowo Piotr Ner, Alosza Szyczkow, Wojtek Łuczyk, Bartek Kubicki
-OldBoys Czuwaj
Mecze będą rozgrywane w systemie każdy z każdym. Turniej startuje o godz.: 15:30.
Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Źródło: http://reczna.przemysl.pl/index.php?news...s&item=277
#26
Praktycznie cały skład zostaje na przyszły sezon, planowane są wzmocnienia, sytuacja finansowa nie jest rewelacyjna ale stabilna, przy kłopotach wielu klubów pierwszoligowych łącznie z wycofaniem sie z rozgrywek druzyny z bochni przyszły sezon moze być bardzo emocjonujący i Czuwaj może walczyć o czołowe lokaty w lidze!!!
#27
Po przybyciu Jankowskiego, Kubisztala, Boreckiego (podobno jako jedyny odszedł z zespołu przed sezonem 11/12), Olifierczuka to gra zaczęła się dużo bardziej kleić( tylko 4 mecze przegrane w całej rundzie i pewne utrzymanie) Teraz jeszcze podobno ma być kupionych dwóch zawodników: na skrzydło i rozegranie. Jednym slowem: ten sezon może zapowiadać się ciekawie!!
#28
(15-06-2011, 16:40)spyDH napisał(a): Po przybyciu Jankowskiego, Kubisztala, Boreckiego (podobno jako jedyny odszedł z zespołu przed sezonem 11/12), Olifierczuka to gra zaczęła się dużo bardziej kleić( tylko 4 mecze przegrane w całej rundzie i pewne utrzymanie) Teraz jeszcze podobno ma być kupionych dwóch zawodników: na skrzydło i rozegranie. Jednym slowem: ten sezon może zapowiadać się ciekawie!!
jak mógłbyś powiedzieć kto odszedł to był bym ci bardzo wdzięczny
a jak kupiony na skrzydło to na lewe (ponieważ ma być zmiennikiem Mateusza a on podobno leworęczny)
[Obrazek: 51k8tl.gif]
#29
Z tego co czytałem i się dowiedziałem, to odszedł tylko Borecki z powodów rodzinnych, oraz Kotowicz zakończył swoją historie z piłką ręczną. A co do skrzydłowego to chyba na prawe skrzydło bo właśnie Kroczek jest leworęczny i gra na prawym skrzydleSmile
#30
sorki pomyliłem się z tym skrzydłem
Boreckiego nie znałem a Kotowicza szkoda bo nawet dobrze grał i nie jest pewne że kończy grać cytuję "Upominek oraz podziękowania od drużyny i trenerów otrzymał także kończący studia i grę w Czuwaju Paweł Kotowicz." więc na pewno nie będzie grać w Przemyślu
[Obrazek: 51k8tl.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości