Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka ręczna w Przemyślu
#11
Do przerwy wygrywaliśmy chyba 4 pkt., a później cała druga połowa była okropnaSad
Czarnobyl, tutaj człowiek stworzył piekło...
#12
Wynik rozczarował zespół i kibiców.
Czy mimo tego należy się tak zachować jak część kibiców, którzy na kilka minut przed końcem widząc już porażkę zaczęli masowo opuszczać halę i swoją drużynę?
Zawodnicy na pewno to zauważyli i nie pomogło to im w końcówce spotkania.
Część kibiców, którzy siedzieli na trybunach w pierwszych rzędach od dołu mieli ograniczoną możliwość oglądania ostatków meczu, bowiem co rusz przechodzili im przed nosem wychodzący "kibice".

Gdzie się podział gorący doping przemyskich kibiców piłki ręcznej, z którego słynie nasza hala. Najlepszym tego przykładem był ostatni mecz barażowy poprzedniego sezonu. Większość pewnie spodziewała się sukcesu w I lidze, a tu takie rozczarowanie. Szanowni kibice to już naprawdę wymagająca pierwsza liga. Zespół wprawdzie się wzmocnił i liczy na pozycję w środku tabeli (takie są plany). Czy te wzmocnienia wystarczą do utrzymania się I lidze czas pokaże? Przypomnę tylko, że Stalprodukt BKS Bochnia z którą graliśmy 2 sezony temu też pewnie liczyła na wiele, a nadal gra w I lidze mimo tego, że ma poważnego sponsora w postaci firmy Stalprodukt.
O ile pamiętam, to jakaś firma obiecywała, że jeżeli Czuwaj dostanie się do I ligi to będzie głównym sponsorem. Pierwszą ligę mamy. Gdzie ten sponsor? Bez większych nakładów nie ma co liczyć na poważniejsze wzmocnienia, a tym samym sukcesy w I lidze.

Mimo to życzę kibicom więcej wiary i zachęcam do wspierania naszej drużyny gorącym dopingiem do ostatniej minuty meczu, bez względu na wynik.
#13
Wysoka przegrana w Piekarach Śląskich
Data: 2010-09-26 Autor: Mlody Kategoria: News Wyświetleń: 288
Gracze Olimpii wykorzystali swoje doświadczenie i ogranie w I lidze pokonując zespół z Przemyśla różnicą 14 bramek - 36:22.

Olimpia: Kowalczyk, Zaborowski, Szenkel, Ogórek 4, Biernacki 6, Smolin 1, Wiertelorz 1, Chojniak 4, Piec 3, Pakuła 6, Jerchel 1, Rosół, Tatz 2, Kempys 8.

Czuwaj: Sar, Szczepaniec, Kulik 2, Żak, Kroczek 5, Kostka 4, Kalinowski, Stołowski 2, Błażkowski 1, Complak, Stanowski, Hataś 2, Góral 1, Kotowicz 3, Janasz, Baraniecki 2.
nie no panowie wejście się w garść
[Obrazek: 51k8tl.gif]
#14
(27-09-2010, 15:03)arex napisał(a): Wysoka przegrana w Piekarach Śląskich
(...)
nie no panowie wejście się w garść

Chyba chodziło Ci o zwrot: weźcie (od słowa: wziąć) się w garść Wink - zmobilizować się, zmusić do działania, przezwyciężyć słabość, kryzys.
Pozdrawiam Smile
#15
tak masz rację i przepraszam za błąd
[Obrazek: 51k8tl.gif]
#16
pierwsza wygrana naszej drużyny (30:31) brawo oby tak dalej
grali z politechniką radomską
[Obrazek: 51k8tl.gif]
#17
w jakiej cenie są bilety? może korzystając z okazji że jestem w Przemyslu wybrałbym się w sobotę na meczyk
"Wolność to stan umysłu" - Mahatma Gandhi

[Obrazek: 33871.png]
#18
(27-10-2010, 22:13)elbazyl napisał(a): w jakiej cenie są bilety? może korzystając z okazji że jestem w Przemyslu wybrałbym się w sobotę na meczyk

ulgowy: 5zł,
normalny: 10zł.
#19
(27-10-2010, 22:42)Shadgo napisał(a): ulgowy: 5zł,
normalny: 10zł.

Dzięki...
właśnie się dowiedziałem, że sobotni mecz jest przełożony z powodu święta zmarłych....szkoda bo miałem nadzieję, że korzystając z okazji iz jestem w Przemyślu to się wybiorę
"Wolność to stan umysłu" - Mahatma Gandhi

[Obrazek: 33871.png]
#20
NASZ CZUWAJ WYGRYWA Z WOLSZTYNIAKIEM NA WYJEŹDZIE
OBY TAK DALEJ
AVE CZUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUWAJ!!!!!!!!!!
ŻYCZYMY DALSZY SUKCESÓW I UTRZYMANIA SIĘ W I LIDZE

P.S. DRUŻYNY Z RUDY ŚLĄSKIEJ(OSTATNI GRALI TYLKO JUNIORAMI WYRAŹNIE PRZEGRALI) I RADOMIA MAJĄ PROBLEMY FINANSOWE MOŻE NAWET SIĘ ROZWIĄRZĄ
[Obrazek: 51k8tl.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości