Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka ręczna w Przemyślu
Chyba kończy się przygoda Czuwaju z SuperLigą. Szkoda, bo gdyby były pieniądze na wzmocnienia teamu to można było powalczyć o utrzymanie się w lidze. No cóż.. może jeszcze kiedyś najwyższe rozgrywki piłki ręcznej wrócą do Przemyśla..
Nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć mimo szumnych obietnic Prezydenta Czuwaj nie dostał od miasta ani grosza.
Argad ponoć dużo w tym prawdy z tego co słyszałem do dostał mniej niż w tamtym sezonie plus 50 tys a tak że nic nie wynikło z tych szumnie zapowiadanych poszukiwań sponsorów już od pierwszego dnia awansu być może zabrakło kompromisu w rozmowach bo nie wystarczy tylko przedstawić swoje warunki nie słuchając drugiej strony bądź też nie akceptując jej propozycji czasem aby coś uzyskać należy pójść na ustępstwa do niektórych pójść z prośbą o wsparcie tyle co łaska ale trzeba działać a nie osiąść dupą na mieliźnie i czekać aż manna z nieba spadnie szukając sponsorów dla klubu można by znaleźć przy okazji kilku inwestorów którzy wspierali by klub a w zamian przystać na ich warunki i nie ma co mówić że znalezienie sponsora jest nie możliwe bądź graniczy z cudem bo przykładem jest Gryf (bodajże) Wejherowo który podpisał (z tego co pamiętam) 15 umów sponsorskich przy czym kibice zorganizowali akcję której efektem było 100 tys zł zebranych dla klubu. Wiem że w Czuwaju jest taka sytuacja a nie inna ale trzeba walczyć aby coś osiągnąć tutaj ogromne podziękowania i szacunek dla zawodników za to co robią bo nie każdy biegałby za darmo albo marne parę groszy wydaje mi się również z całym szacunkiem dla Władz że stosują politykę albo będzie tak jak my chcemy albo nie będzie w ogóle a tak na dłuższą metę się nie da bo miasto już całkiem "umrze" więc uważam że w ich zasięgu było pozyskanie kilku bądź kilkunastu sponsorów dla naszych Harcerzy bo w tamtym sezonie zrobili coś co było niemal nie możliwe a jednak więc nie rozumiem dlaczego na samym początku przez takie działania zostali przekreśleni bo przecież awans do najlepszych drużyn kraju nie zdarza się na co dzień a w naszym przypadku może już się nigdy nie zdarzyć bo nie wiadomo jak się to dalej potoczy bo ponoć KN ma zostać zlikwidowane a właśnie od tego sezonu po rozdzieleniu sekcji do niego należy sekcja szczypiorniaka ale jak to mówią biednemu zawsze wiatr w oczy
[Obrazek: 51k8tl.gif]
(12-03-2013, 15:06)arex napisał(a): Argad ponoć dużo w tym prawdy z tego co słyszałem do dostał mniej niż w tamtym sezonie plus 50 tys a tak że nic nie wynikło z tych szumnie zapowiadanych poszukiwań sponsorów już od pierwszego dnia awansu być może zabrakło kompromisu w rozmowach bo nie wystarczy tylko przedstawić swoje warunki nie słuchając drugiej strony bądź też nie akceptując jej propozycji czasem aby coś uzyskać należy pójść na ustępstwa do niektórych pójść z prośbą o wsparcie tyle co łaska ale trzeba działać a nie osiąść dupą na mieliźnie i czekać aż manna z nieba spadnie szukając sponsorów dla klubu można by znaleźć przy okazji kilku inwestorów którzy wspierali by klub a w zamian przystać na ich warunki i nie ma co mówić że znalezienie sponsora jest nie możliwe bądź graniczy z cudem bo przykładem jest Gryf (bodajże) Wejherowo który podpisał (z tego co pamiętam) 15 umów sponsorskich przy czym kibice zorganizowali akcję której efektem było 100 tys zł zebranych dla klubu. Wiem że w Czuwaju jest taka sytuacja a nie inna ale trzeba walczyć aby coś osiągnąć tutaj ogromne podziękowania i szacunek dla zawodników za to co robią bo nie każdy biegałby za darmo albo marne parę groszy wydaje mi się również z całym szacunkiem dla Władz że stosują politykę albo będzie tak jak my chcemy albo nie będzie w ogóle a tak na dłuższą metę się nie da bo miasto już całkiem "umrze" więc uważam że w ich zasięgu było pozyskanie kilku bądź kilkunastu sponsorów dla naszych Harcerzy bo w tamtym sezonie zrobili coś co było niemal nie możliwe a jednak więc nie rozumiem dlaczego na samym początku przez takie działania zostali przekreśleni bo przecież awans do najlepszych drużyn kraju nie zdarza się na co dzień a w naszym przypadku może już się nigdy nie zdarzyć bo nie wiadomo jak się to dalej potoczy bo ponoć KN ma zostać zlikwidowane a właśnie od tego sezonu po rozdzieleniu sekcji do niego należy sekcja szczypiorniaka ale jak to mówią biednemu zawsze wiatr w oczy

KN na pewno zostanie zlikwidowane. Istnieje tylko do 30 września 2013r. Co prawda jest plan, żeby otworzyć kierunek wychowanie fizyczne w PWSW ale uczelnia nie ma jeszcze na to zgody ministerstwa i najprawdopodobniej jej nie dostanie w tym roku. Więc twór pod nazwą AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY KLUB UCZELNIANY KOLEGIUM NAUCZYCIELSKIEGO im. A. Fredry na pewno przestanie istnieć
Cogito ergo sum!
Trener Kubicki odchodzi
W najblizszym sezonie rozgrywek I-ligowych nie zobaczymy już na ławce trenerskiej przemyskiego Czuwaju Bogusława Kubickiego. Po 6 latach pracy z drużyną wspólnie z Piotrem Kroczkiem, Powodem odejścia naszego szkoleniowca jest zły stan zdrowia. Dziękujemy za wieloletnią pracę w naszym zespole i życzymy rychłego powrotu do zdrowia.

Nie ograniczamy się jednak tylko i wyłącznie do tej informacji. W najbliższą środę, po oficjalnym spotkaniu włodarzy AZS-u z prezydentem miasta - Robertem Chomą opublikujemy więcej wiadomości na temat przyszłości klubu.
[Obrazek: 51k8tl.gif]
Od nowego sezonu Bogdan zagra w Nielbie
[Obrazek: 51k8tl.gif]
Czy to prawda, że zagrożone są finanse klubu na przyszły sezon ?
(05-06-2013, 15:42)Kostek napisał(a): Czy to prawda, że zagrożone są finanse klubu na przyszły sezon ?

z tego co mi wiadomo to tak ponoć ma odbyć się spotkanie z władzami w sprawie klubu chyba czy sekcja będzie dalej istnieć itp itd jeżeli ma ktoś dokładniejsze informacje to proszę o odpowiedz
[Obrazek: 51k8tl.gif]
Zarząd Klubu AZS Kolegium Nauczycielskiego ogłasza konkurs na menadżera zespołu piłki ręcznej mężczyzn, zgłoszonych do rozgrywek I ligowych w sezonie 2013/2014.

Więcej na reczna.przemysl.pl
[Obrazek: 51k8tl.gif]
Przeczytałem w Nowinach, że Paweł Stołowski przeszedł do klubu z Super Ligi. Wiecie może jaki to klub ?

Przy okazji, szkoda AZS traci czołowego zawodnika. Mam jednak nadzieję, że nasi szczypiorniści utrzymają się w lidze, a przede wszystkim, że zdobędą sponsora, który pozwoli im realnie patrzeć w przyszłość.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości