Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestycje w obiektach edukacyjnych
#21
Thumbs Up 
Stan prac na dzień 27.02.2011r.

[Obrazek: dsc01500gj.jpg]

[Obrazek: dsc01498v.jpg]

[Obrazek: dsc01499a.jpg]
Pozdrawiam Smile
#22
Gmina Miejska Przemyśl ogłosiła przetarg na termomodernizację Szkoły Podstawowej Nr 5 przy ul. Konarskiego 7 w Przemyślu - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej od podwórza.

Zakres robót: Wymiana stolarki okiennej drewnianej na PCV z profilu co najmniej pięciokomorowego w kolorze białym z obróbką i malowaniem ościeży, szpachlowaniem i malowaniem parapetów wewnętrznych lastrykowych, dopasowaniem istniejących parapetów wewnętrznych lastrykowych, dopasowaniem istniejących parapetów zewnętrznych blaszanych do wymienionej stolarki okiennej, wymiana pakietów szybowych i wymiana drzwi zewnętrznych na aluminiowe.

Zestawienie:
  • okna PCV - 53 sztuk,
  • zestawy szybowe z szybą zewnętrzną P4 - 18 sztuk,
  • drzwi aluminiowe - 3 sztuki,
  • drzwi stalowe - 1 sztuka.
#23
(25-03-2011, 14:05)Wujek Samo Zło napisał(a): Gmina Miejska Przemyśl ogłosiła przetarg na [b]termomodernizację Szkoły Podstawowej Nr 5 przy ul. Konarskiego 7 w Przemyślu

I bardzo dobrze - należy jej się to! A tak nawiasem mówiąc to moja szkoła.
Homo nulli coloris
#24
(25-03-2011, 14:59)Gała napisał(a): A tak nawiasem mówiąc to moja szkoła.

Moja też! Wielki sentyment mam do tego miejsca! W sumie to 9 lat życia (zerówka + 8 oczywiście) Smile
#25
To jest nas już trzech... Smile

...groźny woźny Wiesiek mi się od razu przypomniał Big Grin
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#26
Wybór oferty na realizację zadania "Termomodernizacja Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu ul. Kilińskiego 7 w Przemyślu".

Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę, którą złożyła firma Usługowy Zakład Murarsko-Malarski Zbigniew Antosyk z Buszkowic. Cena wybranej oferty: 90.301,74 zł brutto.

W wyznaczonym terminie składania ofert oprócz ww. Wykonawcy , którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, ofertę złożyło

W przetargu wystartowały również:
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ROBIN z Przemyśla - cena oferty: 107.383,34 zł brutto,
  • Zakład Budowlano-Konserwatorski ARKADY z Jarosławia - cena oferty: 109.565,51 zł brutto.
#27
(02-06-2011, 12:57)Wujek Samo Zło napisał(a): Wybór oferty na realizację zadania "Termomodernizacja Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu ul. Kilińskiego 7 w Przemyślu".

Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę, którą złożyła firma Usługowy Zakład Murarsko-Malarski Zbigniew Antosyk z Buszkowic. Cena wybranej oferty: 90.301,74 zł brutto.

W wyznaczonym terminie składania ofert oprócz ww. Wykonawcy , którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, ofertę złożyło

W przetargu wystartowały również:
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ROBIN z Przemyśla - cena oferty: 107.383,34 zł brutto,
  • Zakład Budowlano-Konserwatorski ARKADY z Jarosławia - cena oferty: 109.565,51 zł brutto.
Czyżby moja szkoła była ocieplana ? Big Grin
#28
@Klucha

nie tylko Twoja, na początku roku okna, teraz ocieplanie... hmm może jeszcze jakoś ładnie drugi budynek zrobią ^^
na przyszły rok remont sali gimnastycznej i wnętrza szkoły i jestem w niebo wzięty
#29
Wcześniej to przez te stare okna śnieg do środka padał, więc jestem zadowolony, jeszcze jak ocieplą to będzie wyśmienicie.
#30
prawdę mówiąc mogli bardziej postarać się, jeżeli chodzi o remont placu przed szkołą

Gmina Miejska Przemyśl ogłosiła przetarg na "Remont placu rekreacyjnego oraz schodów wraz z chodnikiem w Gimnazjum Nr 2 w Przemyślu przy ul. Ratuszowej".

Zakres prac:
  1. Remont placu rekreacyjnego - naprawa istniejącej nawierzchni betonowej i wykonanie nawierzchni z kostki betonowej, rozbiórka krawężników i obrzeży, montaż krawężników, obrzeży oraz regulacja studni i kratki ściekowej ze sprawdzeniem drożności, oczyszczenie i pomalowanie istniejącej balustrady przy placu rekreacyjnym.
  2. Remont schodów wejściowych wraz z chodnikiem - rozbiórka istniejących schodów i wykonanie nowych (stopnie z kostki betonowej palisadowej), zbicie istniejących tynków, usunięcie uszkodzonych cegieł oraz odtworzenie pierwotnego charakteru murków bocznych przy schodach wejściowych, demontaż istniejącej nawierzchni z betonowych płyt chodnikowych, wykonanie nawierzchni z kostki betonowej, rozbiórka krawężników i obrzeży, montaż krawężników, obrzeży oraz regulacja studni i kratki ściekowej, wykonanie remontu betonowej opaski przy południowej elewacji.
Termin zakończenia remontu: 2011.10.07.

Specyfikacja: http://www.przemysl.pl/bip/zamowienia_pu...17700.html

Dodatkowo sam budynek gimnazjum też idzie do remontu: http://frp.com.pl/forum/showthread.php?t...7#pid10597




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości