Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przebudowa stadionu szkolnego "Juwenia" przy ul.Dworskiego w Przemyślu
#11
(21-05-2011, 11:29)qabriel napisał(a):
Cytat:ale i tak na tym nikt spoza juveni nie będzie grał a szkoda bo w Holandii prawie na każdym osiedlu jest podobny stadion no może bez bieżni i grają tam co chwile jakieś turnieje

Stadion służy kilku okolicznym szkołom, w porze wiosennej i letniej praktycznie codziennie gra tam młodzież, często urządzają turnieje międzyosiedlowe a zawody na szczeblu miejskim też się tam zdarzają.


Ehh, mam dla Ciebie życzliwą radę - skończ z pisaniem na forum, czytaj ale proszę, nie udzielaj się, bo zaśmiecasz tematy farmazonami pisanymi z błyskotliwością dziecka z podstawówki(sorki za ot).

może ty skończysz z pisaniem na forum
(21-05-2011, 12:51)spyDH napisał(a):
(21-05-2011, 11:29)qabriel napisał(a): Stadion służy kilku okolicznym szkołom, w porze wiosennej i letniej praktycznie codziennie gra tam młodzież, często urządzają turnieje międzyosiedlowe a zawody na szczeblu miejskim też się tam zdarzają
Zgadzam się z Tobą w stu procentach! Ten stadion tętni życiem o każdej porze dnia. W godzinach szkolnych przychodzi tam Szkoła Podstawowa nr 5 do której uczęszczałem, chodzi tam mechatronik, liceum 4, budowlanka i może jeszcze jakieś inne. Wieczorem przychodzi na przyległy orlik mnóstwo dzieciaków, co roku rozgrywane są mistrzostwa Przemyśla w lekkoatletyce w których biorą udział wszystkie podstawówki, gimnazja i licea. O ile się nie mylę, grają tam juniorzy Motoru Przemyśl. Więc po przebudowie na pewno nie będzie ten stadion świecił pustkami.
Jeżeli są tam rozgrywane turnieje to fajnie nie wiedziałem bo tam nie chodzę myślałem że to będzie tak jak z niektórymi orlikami zbudują albo odnowią boisko i zamkną na kłódkę
[Obrazek: 51k8tl.gif]
#12
(21-05-2011, 12:51)spyDH napisał(a):
(21-05-2011, 11:29)qabriel napisał(a): Stadion służy kilku okolicznym szkołom, w porze wiosennej i letniej praktycznie codziennie gra tam młodzież, często urządzają turnieje międzyosiedlowe a zawody na szczeblu miejskim też się tam zdarzają
Zgadzam się z Tobą w stu procentach! Ten stadion tętni życiem o każdej porze dnia. W godzinach szkolnych przychodzi tam Szkoła Podstawowa nr 5 do której uczęszczałem, chodzi tam mechatronik, liceum 4, budowlanka i może jeszcze jakieś inne. Wieczorem przychodzi na przyległy orlik mnóstwo dzieciaków, co roku rozgrywane są mistrzostwa Przemyśla w lekkoatletyce w których biorą udział wszystkie podstawówki, gimnazja i licea. O ile się nie mylę, grają tam juniorzy Motoru Przemyśl. Więc po przebudowie na pewno nie będzie ten stadion świecił pustkami.

wcale się nie zdziwię, gdyby np na Juveni w przyszłości organizowano ogólnowojewódzkie, albo temu podobne zawody lekkoatletyczne Smile
#13
Jak ja byłem na mistrzostwach Podkarpacia dobrych kilka lat temu, to odbywały się one w Mielcu. Bieżnia jeszcze pamiętała czasy... nawet nie wiem jakie, przebierało się na ławeczkach na trybunie pod chmurką, jednym słowem tragedia. A po przebudowie przynajmniej wszystko z prawdziwego zdarzenia będzie i w sumie to można by było coś tam większego zorganizowacSmile
#14
(21-05-2011, 20:52)spyDH napisał(a): Jak ja byłem na mistrzostwach Podkarpacia dobrych kilka lat temu, to odbywały się one w Mielcu. Bierznia jeszcze pamiętała czasy... nawet nie wiem jakie, przebierało się na ławeczkach na trybunie pod chmurką, jednym słowem tragedia. A po przebudowie przynajmniej wszystko z prawdziwego zdarzenia będzie i w sumie to można by było coś tam większego zorganizowacSmile

No tak na ławeczkach bo pewnie Panie WF-istki nie pokazały wam szatni która jest pod trybuną . Mielec jest w opłakanym stanie mają jeden atut bieżnie halową pod trybuną o długości 60 m wyłożoną tartanem też tam jeździłem na zawody pamiętam ,że potem część trybun zamknięto i były podpierane drewnianymi belkami ... ale podobno również doczekali się remontu ! w miarę jak Resovia się wyremontowała wszystkie ważne zawody przeniesiono tam ( makroregiony , mistrzostwa Podkarpacia itd)
Resovia posunęła się nawet do tego, żeby kupić profesjonalny zeskok do skoku o tyczne i móc zgodnie z regulaminem organizować mistrzostwa polski przy czym na co dzień nie prowadzą nawet sekcji tej dyscypliny a sprzęt leży odłogiem . Po remoncie nasza Juvenia może liczyć na około 2 imprezy o charakterze wojewódzkim w ciągu roku to i tak dobrze Wink !
#15
Tak tak pamiętam tą bieżnię... Super sprawa. Tam sprinterzy sie zawsze rozgrzewali.
#16
A na stadionie cisza.Nic się nie robi...a termin ukończenia prac to jeśli dobrze pamiętam to 31.10. roku bieżącego.A tu już sierpień się zbliża wielkimi krokami.
Homo nulli coloris
#17
Question 
Cytat:Wykonawca, którego oferta została uznana jako najkorzystniejsza zgodnie z treścią zawiadomienia z dnia 08.07.2011r. znak jw. odstąpił od podpisania umowy (pismo z dnia 18 lipca 2011r.).

Czyli prace nadal nie zostaną rozpoczęte ???
Pozdrawiam Smile
#18
pewnie zostanie ogłoszony nowy przetarg
#19
całe szczęście ze zrezygnowali uffffff przeciez to ci sami partacze co stadion CZUWAJU robili!!!!!!!!!!!!!
#20
(24-07-2011, 14:59)Przemyslanin napisał(a): całe szczęście ze zrezygnowali uffffff przeciez to ci sami partacze co stadion CZUWAJU robili!!!!!!!!!!!!!

Przynajmniej jest choć jeden pozytyw...




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości