Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie atrakcyjności Przemyśla - ankieta
#1
Firma PB Online z Wrocławia prowadzi badania atrakcyjności miasta Przemyśla. Urząd Miejski otrzyma kompletny raport zawierający opinię ankietowanych na temat atrakcyjności miasta . Raport uwzględni wyniki miasta wraz z porównaniem do wartości średnich uzyskanych na całej próbie respondentów oraz do wartości uzyskanych przez inne miasta biorące udział w badaniu. Badanie prowadzone jest internetowo poprzez wypełnienie ankiety umieszczonej w serwisie PB Online. Respondentami są osoby mieszkające w danym mieście, które dobrowolnie chcą wyrazić opinię na temat swojego miasta poprzez wypełnienie ankiety. Odnośnik do ankiety znajduje się na stronie głównej Urzędu Miejskiego, w postaci banera. Kliknięcie w baner będzie skutkowało przekierowaniem do serwisu PB Online w celu wypełnienia ankiety.

[Obrazek: baner_ankieta_m2.jpg]
Zagadnienia zawarte w ankietach dotyczą, m.in.:
- oferty edukacyjnej i kulturalnej;
- możliwości wypoczynkowych;
- komfortu życia z uwzględnieniem specyfiki takich grup jak dzieci, osoby starsze, niepełnosprawni i inne;
- atrakcyjności rynku pracy;
- poziomu bezpieczeństwa;
- pozostałej infrastruktury technicznej


Raport końcowy z wynikami badań jest bezpłatny, Urząd Miejski nie ponosi żadnych kosztów związanych z realizacją badań.

Weź udział w naszym badaniu. Wypełnij ankietę i wypowiedz się jak oceniasz życie w swoim mieście. Podziel się swoją opinią, a władze miasta otrzymają od bezpłatnie wyniki, które pomogą wprowadzić konieczne zmiany w Twoim otoczeniu.

ANKIETA: KLIKNIJ TUTAJ>>>


Życzymy przyjemnego wypełniania ankiety!


Opr. Anna Gremska
Wydział Kultury,Promocji i Turystyki
#2
No ja już wypełniłem...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#3
I ja również Smile
#4
Wypełniłem i zachęcam innych.
Na niektóre pytania trzeba napisać odpowiedź, ale dzięki temu można przedstawić jakie problemy nurtują ankietowanego i jakie proponuje rozwiązanie.
Może urzędnicy miejscy skorzystają z tych podpowiedzi.Rolleyes
#5
Wypełnione Smile
#6
nie moge wypełnić....
#7
Fajna sprawucha taka ankieta, mam nadzieję, że wezmą sobie treść do sercaSmile
#8
(31-07-2010, 13:28)Mateos44 napisał(a): nie moge wypełnić....
Może ktoś kto ma to samo IP (tak jak jest np. w biurach) wypełniał już tą ankietę
#9
(02-08-2010, 9:22)Przemas napisał(a):
(31-07-2010, 13:28)Mateos44 napisał(a): nie moge wypełnić....
Może ktoś kto ma to samo IP (tak jak jest np. w biurach) wypełniał już tą ankietę

nie dałem że mam więcej niż 15 lat i nie moge wypełnić, a mam zmienne ip.
#10
tę ankietę można uzupełniać tylko raz
[Obrazek: 51k8tl.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości