Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawmy trochę to miasto!!
#1
Witam serdecznie Mam Takie zapytanie co sądzicie o tym żeby w końcu ZDM załatał dziury w jedniach i chodnikach??I żeby w końcu jakiegoś miejskiego ogrodnika zatrudnić bo jest masakra w mieście aha i może ten brud z Kazimierzowskiej i franciszkańskiej by zniknął. Pozdrawiam
Ps. Chciałbym też żeby Całe -przepraszam za słowo-anty turystyczne Chamstwo bramowe zniknęło z centrum Miasta.
#2
moim pomysłem jest: remont dróg i chodników, (może trochę trudne do zrealizowania) ściągniecie inwestorów co wiąże się z poprawieniem rynku pracy, zbudowanie ośrodka wypoczynkowego gdzieś na obrzeżach miasta (może na kruchelu) z aqua parkiem boiskami do siatkówki plażowej, boiskiem do piłki nożnej, szczypiorniaka(piłki ręcznej),koszykówki, z domkami, dyskoteką, basenem , barem/restauracją oraz placem zabaw dla najmłodszych.
[Obrazek: 51k8tl.gif]
#3
ad arex

No wszystko ładnie i pieknie napisane, może kiedyś się tego doczekamy.
Chciałbym żeby poprawiłą się sytuacja w Naszym mieście, przede wszystkim miejsca pracy... jak ludzie będą mieć pracę i godny zarobek to z chęcią mogą z skorzystać z rozrywki, którą zapewni nam Przemyśl w dalekiej przyszłośći.
Np, wydasz kase na kino z swoją partnerką Smile, albo zostawisz pieniądze na nowym basenie w 2018 roku Wink
#4
Myślę, że każdy się ze mną zgodzi, że turystyka to dobry kierunek rozwoju naszego miasta. Niestety nasi urzędnicy/politycy zechcieli dostrzec jaki potencjał turystyczny ma w sobie Przemyśl zbyt późno. Kiedy Przemyśl zaczął się reklamować, konkurencja była już daleko przed nami. Śmiem twierdzić, że Zamość, czy Sandomierz mają mniej do pokazania niż my, lecz markę miast turystycznych zaczęli sobie wyrabiać już w latach 90tych, kiedy u nas zamykano tylko fabryki, a o turystyce nikt nie myślał. Potrzebny jest bardziej spójny i szeroki plan rozwoju miasta pod względem turystyki. Okropnym przykładem niegospodarności naszych władz są przemyskie forty. Nie wiem kto odpowiada za taki stan rzeczy, czy starosto, czy konserwator zabytków. Większość fortów dalej popada w ruinę, a forteczna trasa rowerowa to dobrze wygląda tylko na mapie(sprawdzałem osobiście w terenie). Ambitne plany zagospodarowania oczek wodnych ucichły, a jeżeli kamienice będą remontowane w takim tempie to wiele z nich nie dotrwa do remontu, tylko będzie czekać je rozbiórka( poza ścisłym centrum są równie zabytkowe na Dworskiego, Słowackiego) Turysta ma przyjechać na tydzień i mieć gamę rzeczy do wyboru na spędzanie czasu, wtedy zostawi u nas dużo swoich pieniążków. Ogromnym problemem jest rynek pracy. Nie możemy upatrywać rozwoju miasta tylko w turystyce. Potrzebne są nowoczesne zakłady pracy. Mam nadzieję, że władze uzbroją w media w końcu działki pod zakłady pracy zanim zechcą kogokolwiek zachęcać do inwestowania w naszym mieście(w Jasionce zakłady powstają jak grzyby po deszczu). Odległość 20 km od przyszłej autostrady to wcale nie tak dużo. Ważna dla miasta jest obwodnica.

Przedstawiłem wyżej swój pomysł na rozwój miasta. Myślę, że wiele osób ma podobne poglądy. W dzisiejszych czasach problemem nie jest brak pieniędzy, tylko nieumiejętność ich zdobywania z różnych programów unijnych. Wiem, że najłatwiej jest narzekać i wypominać błędy innym. Na koniec dodam, że wierzę, że jeżeli będzie dobry i konsekwentny pomysł rozwoju miasta, to możemy w końcu gonić resztę, a nie być na samym końcu jak dotąd.
Wherever I May Roam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości