Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reminiscencje z dzisiejszego spaceru
(13-10-2016, 13:45)pawlo66 napisał(a): Wiadomo, która firma wygrała przetarg ?? Z tego co mi wiadomo w poprzednim ogłoszonym przez Magistrat przetargu nie zgłosił się żaden chętny Wink

A czy tak ciężko wejść sobie na stronę ZDM-u? Dodgy 20 sek. roboty i wszystko podane jak na tacy...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
Czekając dzisiaj dłuższą chwilę na autobus przy ul. Jagielońskiej całkiem przypadkiem poleciało mi oko na ten kawałek "zieleni", który jest za przystankiem pomiędzy ulicą Jagielońską a Sportową, na którym już miały powstać cuda łącznie z galerią na czele Big Grin . Do teraz nie mogę zrozumieć jak plac w centrum miasta, przy jednej z głównych ulic może wyglądać tak obskurnie i beznadziejnie. Szkoda, że nie może on wyglądać odrobinie normalnie z ładnymi alejkami i ławeczkami bo na prawdę moim zdaniem potencjał dla tego miejsca jest ogromny...
Będąc wczoraj w Przemyślu dało się zauważyć brak ekip utrzymujących drogi, chodniki w należytym stanie, i nie mówię tu o godzinie 22 ale o 14 widziałem jedną ekipę na ul. Kazimierzowskiej, ogólnie to był dramat z chodzeniem nawet na płaskim terenie. Druga rzecz dotyczy okolic Wielkiej Synagogi gdzie uczniowie pobliskiej szkoły urządzili sobie palarnie, tak więc służby porządkowe mogły by w godzinach rozpoczęcia porannych zajęć pilnować tego miejsca.

P.S. Gdyby ktoś znalazł etui na obiektyw z napisem Sigma oraz w środku obiektyw Pentax 35 f2,4 prosiłbym o informacje bo został w Przemyślu najprawdopodobniej w Katedrze.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości