Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Downtown Przemyśl 2010!!!
#1
Cytat:Downtown Przemyśl 2010 - zapowiedź

Od czasów ostatniego sezonu nieodżałowanej „Superligi” weekend w środku maja to czas na wycieczkę do Przemyśla. Tak będzie i w tym roku, nikt nie wymięka i impreza się odbędzie. Właściwie to powinno się powinno się powiedzieć 2 imprezy, bo Przemyśl to zawsze konkretna rowerowa dwudniówka!

Tak też będzie i w tym roku, sobota to jedyny w swoim rodzaju downtown, a na drugi dzień downhill na bardzo ciekawym single tracku. Taki układ imprez powoduje, że nawet jak ktoś ma daleko to opłaca się przyjechać. W tym roku jest jedna naprawdę dobra wiadomość – nie będzie w sobotę ślubu, który wymuszał przerwy i w ogóle tam nie pasował. Sponsorami imprezy będzie Dartmoor - Dobre Sklepy Rowerowe, sklep Azymut, krakowski DunCon, oraz wschodzący tygrys gospodarczy Europy Wschodniej, KRKprotection.
Organizacyjnie imprezę bardzo wspierają władze miasta. Atrakcją dodatkową będzie popołudniowy konkurs dirtowy w sobotę po downtownie. Dirty przygotuje Grandapropaganda, więc można być spokojnym o ich jakość. Wiadomo też, że sobotę zwieńczy konkretny afterek, gdzie zagra znany i lubiany DJ Jorge, który będzie nas też bawił muzycznie podczas zawodów. Cały czas czekamy na odzew kolejnych wielkich sponsorów, ale nawet gdy nie potwierdzą swego udziału, to rowerowy weekend na pewno się odbędzie. Zapraszamy więc wszystkich chętnych w weekend 15-16 maja do Przemyśla na dwa dni konkretnej jazdy. Więcej info przed imprezą.

źródło: http://hcfr.pl/news.php?readmore=2070
#2
super impreza. Patrzyłem dziś na stronce z zapisami i na downtown już jest ponad 80 osób. Szkoda ze tak mało mieszkańców przychodzi popatrzeć jak chłopcy dają na rowerach.
#3
na dzień dzisiejszy na downtown jest już zapisanych 105 zawodników.
#4
Już 118! Miejsca w hotelu POSIR'u, Podzamczu i Mateczniku są wszystkie zajęte! Impreza w środowisku rowerowym jest juz niemalże kultowa! Chłopaki wymieniają się informacjami gdzie dobrze zjeść, napić, również o urodzie przemyślanek Big Grin
Ale i tak rozwaliła mnie pewna wypowiedź (Rudy) "Ciekawostką jest, po drodze na downtown, coś jak bar mleczny, przy dworcu PKP. Dworzec to wogóle jest w środku jak pałac, warto zobaczyć"
i kolejny "Downtown i niedzielne DH, i przemyska noc muzeów - piękna sprawa, mówię Wam. Rok temu no po prostu chciało się jeszcze z tydzień zostać Smile
Trasa DH to w ogóle jak z jakiegoś kanadyjskiego filmu."
Dla mnie to jak miód na serce! Smile
#5
Garść fotek:

[Obrazek: 02_1024.jpg]

[Obrazek: 06_1024.jpg]

[Obrazek: 08_1024.jpg]

[Obrazek: 13_1024.jpg]

[Obrazek: 15_1024.jpg]

[Obrazek: 21_1024.jpg]

[Obrazek: 24_1024.jpg]

reszta tutaj:
http://www.przemysl24.pl/galerie/zyku/downtown-2010/
#6
Super! Super fotorelacja! Ja się postaram jak najszybciej skleić moje wideo. Impreza w dniu dzisiejszym się naprawdę udała, nikomu nic poważnego się nie stało i startował nawet mistrz Ukrainy w juniorach! Powolutku robi się impreza międzynarodowa...




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości