Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bloki DOMPOLU przy ul. Ks. Skorupki i ul.Bielskiego
#71
Przekazanie kluczy już nastąpiło - mieszkania i klatki schodowe są wykończone, pozostał parking, dojazd i garaże.
80710A06 the server is currently down for maintenance
#72
Ale jeszcze trochę wody w Sanie upłynie zanim Kondracki dostanie pozwolenie na użytkowanie...

Masz może informacje co będzie z drogą dojazdową z tych betonowych płyt? Zostanie czy będzie robiona normalna droga? I kiedy ruszają z pracami przy parkingu? Kiedy imć Kondracki rusza z budową kolejnego bloku?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#73
Swoją drogą to ciekawa praktyka przekazywania kluczy w nieoddanym budynku w stanie jak widać na zdjęciu. Przekazanie kluczy nie jest oddaniem do użytku, zegar tyka nie dajcie sobie oczu mydlić.
#74
Nie wiem jak z drogą, pewnie zostanie jeżeli budowany będzie następny blok ("odpowiednik" Bielskiego 44b) - prace miały ruszyć wiosna/lato 2012;] tylko nie wiem co z dojazdem do budowanego bloku. Jeżeli chodzi o parking - nie mam pojęcia (blok definitywnie ma zostać oddany: a) końcem maja - wersja optymistyczna; b) końcem czerwca - wersja pesymistyczna; c) hgw - wersja realna;] Na budowie nic się nie dzieje, kręci się 2 - 3 ludzi no i kilku przyszłych lokatorów (chyba ,że zatrudnieni zostali robotnicy ninja;] ). Mam tylko nadzieje, że nic złego się nie wykluje na koniec i te krótkie opóźnienia, nie przerodzą się w coś ... COŚ ARGHHHH ;] ! pewe - czekam cierpliwie do maja, pożyjemy zobaczymy.
80710A06 the server is currently down for maintenance
#75
Jestem zainteresowana kupnem mieszkania (jeżeli jeszcze jakieś zostało w tym bloku albo w kolejnym, który ma powstać), ale po przeczytaniu rożnych informacji na temat Kondrackiego to już sama nie wiem. Dlatego proszę tych co odebrali już mieszkania aby wypowiedzieli się czy wszystko ok, zgodnie z umową, czy coś trzeba było dopłacać na koniec- jakieś nie przewidziane koszty. I czy jesteście ogólnie zadowoleni???
#76
Jeżeli chodzi o mieszkanie to wszystko jest w porządku, nie miałem żadnych zastrzeżeń - dopłaty/zwroty były przewidziane w przypadku zmiany stawki vat oraz zwiększenia/zmniejszenia powierzchni całkowitej mieszkania po wyliczeniach rzeczywistych z obrysu. Mankamentem jest tylko jak na razie małe opóźnienie. W cenę mieszkania wliczone były drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna, kaloryfery, osprzęt elektr., parapety. Ścianki działowe i rozkład pomieszczeń można było w miarę dowolnie zmienić - według swoich upodobań lecz zgodnie z "sztuką budowlaną" ;] Ogólnie jest dobrze+ (z Kondrackim można się sensownie dogadać).
80710A06 the server is currently down for maintenance
#77
Ciekawe czy znajdzie chętnego na sklepik zrobiony z połączenia dwóch garaży? A przydałby się nam wszystkim takowy. Nie wiesz octa ile krzyczy sobie za niego?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#78
Nie mam pojęcia ale z tego co wiem to chętny już jest.
80710A06 the server is currently down for maintenance
#79
No proszę a jak się trochę powęszy to i coś się znajdzie, a mianowicie jest problem z oddaniem jednego mieszkania - chodzi o niewywiązanie się z umowy przez sprzedającego. Muszę dotrzeć do tych kupujących i dowiedzieć się dokładnie co i jak. A Wy nic nie słyszeliście???
#80
Ja już wszystko wiem. No niestety tego się obawiałam - pan Prezes nie postępuje fair. Ale czekam na finał tej sprawy. Nie podaję szczegółów bo nie wiem czy kupujący by sobie tego życzyli, jak będą chcieli to sami napiszą po zakończeniu sprawy.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości