Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Blue Park Przemyśl
Ukraińcy mogą podróżować po Polsce i pracować. Wiedza doskonale gdzie mogą znalesc lepsze oferty/ceny. Dodatkowo autostrada po której łatwiej dojechać do Rzeszowa czy Krakowa. Przemyśl stal się dla nich mało atrakcyjny. Kiepska płaca, drogi wynajem, ceny jak w Rzeszowie, kiepski asortyment, brak szybkiego internetu (czekaj po 10 latach Orange wprowadza 300Mb/s WOW, zobaczymy jak to będzie chudzić). Nawet moja rodzina kiedy chce cos kupic do domu jeździ do Jarosławia czy Rzeszowa. Sam jakbym miał wracać za granicy to tylko duze miasto/przedmieścia.
McDonald to strzał w dziesiątke bo jest tam zawsze pełno ludzi. Żarcie zawsze w tym miejscu będzie schodzić, co innego Media Markt, tam wydaje się trochę więcej kasy a każdy czy to mieszkaniec czy przyjezdny potrafi sobie porównać ceny na ceneo itp.
Czy to prawda, że Media Markt się likwiduje czy może to zwykłe przebrandowanie i zamiana na Saturn? Ktoś ma jakieś przecieki?
Do likwidacji. Dużo jest plotek odnośnie nowych najemców tego lokalu- ale nic nie jest potwierdzone.
(21-12-2018, 21:03)cr500r napisał(a): Do likwidacji. Dużo jest plotek odnośnie nowych najemców tego lokalu- ale nic nie jest potwierdzone.
A o jakich firmach się plotkuje, bo ja nigdzie żadnych plotek nie słyszałem, a jestem bardzo ciekawy?
ale to chyba już nie tajemnica że w miejscu Media Markt otwiera się Media Expert tzn zostaje przeniesiony on z pasażu Tesco
Nikt o tym nie pisał wcześniej. Kiedyś pojawiła się plotka, że w Przemyślu miałby powstać Decathlon. Liczyłem, że może to prawda , i że moze tam.
też słyszałem plotkę o Decathlonie Smile ale ma się przenieść Tesco z pasażu
A ten budynek co budują za Blue Parkiem? Nie wiesz co tam ma być?
(22-12-2018, 0:51)adam1307 napisał(a): A ten budynek co budują za Blue Parkiem? Nie wiesz co tam ma być?

Tam ponoć będzie odzież używana. Co do powierzchni po mediamarkt to wymieniane są media expert, decathlon, Rossmann. Najpewniejsze są przenosiny media expert.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości