Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galeria Blue Park Przemyśl
#1
Powstajca przy ulicy Lwowskiej "Galeria Lwowska", to kolejny obiekt wielkopowierzchniowy w tej części Przemyśla obok hipermarketu TESCO oraz Castorama.

Przeczytaj więcej: http://frp.com.pl/artykul-10-centrum-han...owska.html
#2
Myślałem, że ma tam powstać galeria Karmina, obok Tesco??
#3
(04-10-2009, 22:15)marcus napisał(a): Myślałem, że ma tam powstać galeria Karmina, obok Tesco??

Tak, Karmina ma być obok Tesco, a Lwowska obok Castoramy.
#4
Karmina Będzie koło TESCO A Media Markt koło Castoramy(żadna galeria lwowska niepowstanie)
#5
A nie jest tak, że MediaMarkt wspólnie z Bomi znajdzie się pod jednym dachem o nazwie "Galeria Lwowska" ?
#6
Ale niewiadomo czy tam powstanie Bomi Smile bo wiadomo narazie raczej ze same Media Markt powstanieSmile
#7
Delikatesów Bomi raczej na pewno nie będzie, ze względu na Tesco. Jak na razie żadna z osób pracujących przy tej właśnie inwestycji nie chce nic powiedzieć. Zasłaniają się tajemnicą.

Zresztą czas pokaże conam wyrośnie wespół z MM.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#8
Wątpie w to zeby cos było oprócz Media MarktSmile
#9
A wyobrażasz sobie na zdrowy rozum że MM zajmie całą budowaną powierzchnię?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
#10
a czego by nie? słyszałem jakies plotki ze ma byc wieksze od tego w rzeszowie




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości