Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomalujmy przemyskie autobusy
#41
Widzę, PatricBateman, że czasu nie marnujesz. Ja też.
Dzisiaj zaniosłem oficjalne pisma sygnowane przez FRP adresowane do Prezesa MZK oraz do Prezydenta Przemyśla z prośbą o ogłoszenie konkursu na projekt malowania autobusów.

Zainteresowałem też projektem Dyrektora Galerii Sztuki Współczesnej. Jeżeli zostanie ogłoszony konkurs, to można się spodziewać propozycji artystów.

Rozmawiałem też z Prezesem MZK i umówiłem spotkanie. W piśmie do Prezesa przedstawiliśmy zagadnienia, które powinny zainteresować naszych czytelników, w szczególności dotyczące planów inwestycyjnych MZK. Na spotkaniu mamy otrzymać odpowiedź, którą zamieścimy na forum.
#42
Może faktycznie uda się coś z tym zrobić!
A oto moja ostatnia propozycja:

[Obrazek: 72901057664931803472.jpg]
#43
podoba mi się ten projekt. Mozna tak reklamować nasze atrakcje miejskie -sportowe i kulturalne.
Dobra robota.
#44
Jak juz maja byc zolto-czerwone, to moze niech te nowe i niedawno kupione beda tylko zolte? Ponizej zamieszczam kilka fotek. Wydaje mi sie, ze prezentuja sie o wiele lepiej niz czerwono-zolte:

[Obrazek: kzolty1.jpg][Obrazek: kzolty21.jpg][Obrazek: kzolty22.jpg]
[Obrazek: kzolty23.JPG][Obrazek: zolty4.jpg][Obrazek: zolty6.jpg]
[Obrazek: zolty7.jpg][Obrazek: zolty14.jpg][Obrazek: zolty15.jpg]
#45
Dzisiaj złapałem w zajezdni testowego Autosana:

[Obrazek: 90284882724742250140.jpg]
#46
i taka kolorystyka może być, na górze żółty na dole czerwony dodać logo miasta i zmodernizować znaczek MZK... będzie idealnie
#47
też dzisiaj właśnie widziałem ten autobus właśnie 2 Smile kolorystyka fajna ale tak z wyglądu ten autobus mi się nie podoba może inne będą ładniejsze Big Grin
#48
Za niedługo zostanie ogłoszony oficjalny konkurs na propozycje malowania przemyskich autobusów z nagrodami ufundowanymi przez MZK. Będą też plakaty w autobusach informujące o naszej inicjatywie.

Prace będą brały udział w głosowaniu na naszej stronie. Autorzy najlepszych otrzymają nagrody w postaci biletów miesięcznych i karnetów na basen. Szczegóły nagród wkrótce.

Konkurs przeprowadzany jest za zgodą Prezesa Zarządu MZK Sp. z o.o. w Przemyślu. Wybrane w konkursie prace będą miały charakter opiniodawczy.

Zachęcam do przygotowywania projektów. Pokażmy, że interesuje nas wygląd autobusów MZK i chcielibyśmy, aby wyglądały one oryginalnie.
#49
Tutaj przygotowałem zestawienie z kolorem kremowym, dla tych którzy uważają że należy on do tradycji przemyskiego MZK

[Obrazek: 31581467808744116318.jpg]

[Obrazek: 82888750381676418579.jpg]

[Obrazek: 05215139021132369680.jpg]
#50
PatricBateman chcemy więcej.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości